SMS půjčky bez potvrzení o příjmu

41330 / Pixabay

Jste momentálně bez práce, bez zaměstnání a jste odkázáni jen na podporu v nezaměstnanosti? Máte jen malé příjmy a neprojdete schvalovacím procesem u banky nebo u běžné nebankovní společnosti? Potřebujete rychle získat menší částku v hotovosti, nebo potřebujete ihned uhradit nečekané výdaje? Pak by právě vás mohla zajímat rychlá SMS půjčka bez potvrzení o příjmu.

Peníze bez potvrzení o příjmu a bez poplatku

Naše nabídka je velmi jednoduchá. Peníze si od nás můžete půjčit bez jakéhokoliv potvrzení o příjmech. Je jedno, jestli jste zaměstnaný nebo ne. Je jedno, jestli jste důchodce, student nebo třeba žena v domácnosti, na mateřské. U naší SMS půjčky není vyžadován doklad o příjmech. Šanci tak má úplně každý.

A co víc, za půjčené peníze u nás neplatíte vůbec nic předem. Neplatíte ani žádné pravidelné splátky a úroky. Celá půjčená suma je splatná jednorázově na konci sjednané doby. Dokud tedy neuplyne doba splatnosti, nebudeme po vás chtít ani korunu.

Naše SMS půjčky do 10 000 bez poplatku a bez příjmu je určena jak pro zaměstnance tak i pro nezaměstnané. Peníze od nás dostanou i studenti nebo ženy na MD. Nepotřebujete doklad o příjmech, není prováděno ověření v registru.

Jako nový klient si můžete půjčit částku 1 – 2 tisíce korun. Při opakované půjčce se pak může jednat o částku do 10 000 Kč. Při první žádosti je nutné vyplnit online žádost. Při opakování půjčky pak už stačí jen jedna SMS zpráva. Peníze jsou vám ihned odeslány, ještě ten stejný den, kdy jste požádali.

Naše nabídka je unikátní a bezkonkurenční na českém finančním trhu. Podobnou nabídku vám nikdo jiný nedá. Všude jinde musíte dokládat svoje příjmy nebo chodit na pobočku. U nás vám nic takového nehrozí, vyřízení půjčky se obejde úplně bez osobní schůzky.

You may also like...