Neodkladné výdaje? Pomůže vám s nimi vaše auto a chytrá půjčka!

dietmaha / Pixabay

Stojíte před zdánlivě neřešitelnou situací, kdy nutně potřebujete peníze do několika hodin, a přitom víte, že v tak šibeničním termínu vám žádná banka nepůjčí? Jste přirozeně nedůvěřiví k nejrůznějším letákovým půjčkám? Pak vsaďte na pomocnou ruku, kterou vám podává vaše auto.

Samozřejmě, že ne samo od sebe. Půjčky ihned jsou možné díky spolupráci s internetovou zastavárnou http://www.zastavuz.cz. Ta patří na našem trhu v tomto oboru k absolutním špičkám. Díky pobočkám ve čtyřech největších městech ČR (Praha, Brno, Ostrava a Teplice) a mobilnímu technikovi, který za vámi přijede kamkoliv, patří mezi nejdostupnější půjčky se zástavou vozu u nás.

Zastav auto a získej peníze – jak to celé funguje?

Říkáte si, že se bez svého auta neobejdete? Nevadí. V internetové autozastavárně je možné si vybrat ze dvou různých programů, které vám půjčí až 80 % hodnoty vozu. Ty můžete nebo také nemusíte využívat.  Jistě oceníte i další benefity:

  • výplata peněz okamžitě na ruku,
  • dostupnost půjčky bez registru (nenahlíží do SOLUSu ani jiných databází dlužníků),
  • neutrální poradenství v případě, že se rozhodnete svůj vůz prodat.

Služba Money & Drive nebo Money & Store

Součástí této rychlé půjčky je i možnosti volby: nejprve vás  navštíví technik a vaše vozidlo ocení. Poté je možné zároveň se získáním půjčky vozidlo nadále využívat nebo jej odstavit na zabezpečeném parkovišti. Vše je rychlé, bezpečné a diskrétní.

Internetová autozastavárna patří mezi půjčky bez kontroly registru, proto je vyřízení vaší žádosti uskutečněno v nejkratším možném čase. Své peníze tak budete mít do několika hodin. Úroky navíc platíte pouze z každého jednotlivého dne výpůjčky, ne za předem stanovené neúnosně dlouhé období. Čím rychleji tedy svůj závazek uhradíte, tím méně zaplatíte. Jde o ideální produkt např. ve chvíli, kdy čekáte na odměnu z firmy či třeba daňovou vratku. O peníze můžete požádat kdykoliv to bude třeba, a to jako soukromá osoba i podnikatel. Kromě auta je možné zastavit i motorku, loď i letadlo. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *