Uvažujete o koupi skútru? Máme pro vás inspiraci

hostsh / Pixabay

Skútry u nás zažívají v poslední době velký boom. Ačkoli ještě nedosáhly takového věhlasu jako v západních zemích, jejich popularita díky nízkým pořizovacím a provozním nákladům stále roste, a tak jich můžeme v ulicích našich měst a vesnic vídat pořád více a více. Na chuť jim přichází velké množství lidí, a není divu!

Skútry totiž nabízí spoustu skvělých a nepřekonatelných výhod.  Spolehlivě a levně Vás dopraví do práce, do školy, na výlety či na nákup, který snadno naložíte pod sedlo. A to podstatně rychleji než autem nebo hromadnou dopravou, žádná kolona Vás už nezastaví, snadno je objedete díky kompaktní velikosti skútru. Oceníte na něm nízkou spotřebu i pohodlné parkování – vejdete se téměř kamkoliv, kde je trochu místa. K jeho řízení Vám postačí řidičské oprávnění skupiny B (osobní automobil) nebo A1. Jeho provoz je levnější a efektivnější – za pohonné hmoty utratíte výrazně méně oproti automobilu.  Jízda je zábavnější, bezpečnější a šetří spoustu času.

Je libo elektroskútry?

V našem internetovém obchodě si rychle a jednoduše vyberete ten pravý právě pro Vás. Nabízíme totiž velké množství skútrů, většinu skladem. Stačí si jen vybrat. V naší nabídce máme skútry různých barev, tradičních designů i retro stylů. Volit můžete buď z benzinových, nebo elektrických skútrů. Elektroskútry mají sice vyšší pořizovací cenu, ta se Vám však brzy vrátí v provozních nákladech. Jsou nejen neuvěřitelně hospodárné, ale také ekologické, při jejich provozu neprodukujete žádný hluk ani výfukové plyny a šetříte tak životní prostředí. Všechny vynikají výjimečnou kvalitou, skvělými jízdními vlastnostmi a jsou stylovým dopravním prostředkem pro muže i pro ženy. Navíc Vám je dodáme zdarma až domů a náš odborník Vám skútr předvede a zasvětí Vás do jeho obsluhy a údržby.

A co třeba maxiskútr?

V nabídce máme také pohodlný maxiskútr, který se hodí jak pro přepravu po městě, tak i na delší vzdálenosti.  Ke skútrům si můžete dokoupit také řadu doplňků, například přídavný nosič nebo plexisklo, díky kterému můžete jet na skútry klidně i v dešti. Všechny skútry jsou homologovány pro dvě osoby, takže i Váš spolujezdec budeme mít zaručené pohodlí.

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *