Likvidace aut jako mávnutím proutku a za hotové

Junk Yard Cars Yard Junk Old  - GarysLens / Pixabay
GarysLens / Pixabay

Stojí vám doma starý nepojízdný vůz a přemýšlíte, jak se ho zbavit? Nebo prodáváte ještě pojízdné auto ve slušném stavu, ovšem nemáte čas se zaobírat tvořením inzerátu a komunikací se zájemci? V dnešní době vás už nic takového nemusí trápit. Auto, ať už pojízdné, či nepojízdné, prodáte za hotové, a dokonce ani nemusíte nikam jezdit.

Revoluci do prodeje ojetých automobilů v Česku přináší společnost ZAHOTOVÉ. Jak napovídá její název, nabízí výkup automobilů, ale i nepojízdných vraků a stavebních či užitkových strojů za hotové peníze na ruku. Přímo na webu https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/ se dočtete, že vůbec nezáleží na tom, z jaké části republiky pocházíte. Vy totiž nikam nepojedete, zástupci firmy přijedou k vám.

Za zkoušku nic nedáte, pošlete nabídku online

Kolik peněz na svoje auto nebo vrak dostanete, se dozvíte i na dálku. Stačí vyplnit online formulář a uvést co nejpřesnější a samozřejmě pravdivé údaje. Následně obdržíte cenovou nabídku, a pokud se vám bude líbit, dohodnete se, kdy za vámi přijede zástupce společnosti. Konečná cena se může mírně lišit v závislosti na přesnosti vašeho popisu. U vraků se hodnota odvíjí od stavu a kompletnosti, originality dílů, poptávky po jednotlivých dílech na trhu a také aktuální výkupní ceny železa.

Papírování je omezené na minimum

Technik k vám domů přijede do 24 hodin, na místě vůz prohlédne, sdělí vám cenu a přichystá kupní smlouvu, kterou hned podepíšete. Dostanete také protokol o ekologické likvidaci a samozřejmě dohodnutou částku. Nic dalšího neřešíte, ZAHOTOVÉ si vrak odveze na vlastní náklady.

Potřebujete pouze doklad totožnosti (občanský průkaz), malý i velký technický průkaz, a jestliže nejste majitelem vozu, tak plnou moc vlastníka. Tu je navíc možné dodat i zpětně. Jak vidíte, likvidace aut může být poměrně hračka. Přečtěte si více informací přímo na webu https://zahotove.cz/likvidace-auta-praha/.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *