Chcete jezdit v novém autě co nejlevněji? Pomoci vám může operativní leasing

rockete / Pixabay

Jestliže se chystáte investovat do nového vozidla, nevyhnete se částkám ve statisících. Zamyslete se však ještě jednou nad tím, zda je pro vás něco takového vůbec výhodné.

Vlastním novým automobilem dnes chce jezdit každý. Ovšem prozatím málo známý operativní leasing dokáže spojit výhody soukromého vlastnictví a pronájmu. Získáte automobil, který bude sloužit pouze pro vaši potřebu, a přitom si za stejnou měsíční cenu budete moci každých několik let dovolit zcela nový vůz. Není nutné řešit záruční ani pozáruční opravy a veškeré pojištění a další náležitosti za vás vyřídí a pohlídá někdo jiný.

Jaké jsou výhody operativního leasingu?

Navíc není váš výběr modelů nijak omezen. Rozhodně se do tohoto typu pronájmu nedostávají jen zastaralé nebo neoblíbené modely. Právě naopak. Není tak problém pořídit si třeba Volkswagen Golf na operativní leasing a další.

Jde o vůz, který skvěle vyhoví potřebám rodiny s dětmi, jež si koupi nového automobilu může dovolit opravdu zřídka. Není nutné klást kompromisy mezi bezpečnost a finanční rozpočet vaší rodiny, obojí totiž zvládnete ukočírovat najednou.

Jen platíte, nemusíte se vůbec o nic starat

Operativní leasing je vlastně takový pronájem s výhodami. Zdaleka totiž neplatíte pouze za možnost užívání nového auta. V rámci jedné taxy tak dostanete i platbu povinného ručení, havarijní pojištění, ale i dálniční známku. O jakékoliv opravy v záruční době se zdarma postará autorizovaný servis (a vy si mezitím můžete užívat s náhradním vozidlem). Jediné, co musíte čas od času udělat, je nákup benzínu nebo provozních kapalin.

Pokud si to dobře spočítáte, zjistíte, že i taková  Škoda Octavia na operativní leasing vyjde díky této formě „vlastnictví“ levněji než skutečný nákup nového vozu. A jakmile vám smlouva se společností skončí, můžete si buď za stejnou cenu pronajmout nový automobil, nebo ten stávající za zbytkovou odkoupit. O tom, jak to celé funguje, se více dozvíte u specialistů, například na stránkách Podbabaoperak.cz.

Jaké jsou výhody operativního leasingu?

Jaké jsou výhody operativního leasingu?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *