Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Férová inzerce je základ

qimono / Pixabay

Zajímá vás, jak podat úspěšný inzerát na prodej nemovitosti? Musí být především vidět. Pokud naopak dům či byt poptáváte, oceníte zejména přehlednost a jednoduchou ovladatelnost inzertní platformy. A kde najít portál, jenž by vyhověl oběma stranám?

Ještě donedávna bylo něco podobného spíše utopií, to ovšem mění férový realitní portál CINCINK. Slyšíte dobře, nejde o akci žádné realitní kanceláře, ale o projekt, vycházející vstříc opravdu všem. Nestranný, přehledný, snadno ovladatelný a především garantovaný silným partnerem – Komerční bankou.

Víc, než jen místo pro vložení inzerátu

Můžete si tu podat inzerát zdarma. Ale tím to nekončí. Stačí jen pár kliknutí a po ruce budete mít celou řadu užitečných služeb spojených právě s nemovitostmi. K mání je vše od odhadu ceny domu či bytu, přes pořízení profesionálních fotografií nebo vizualizace, až po právní služby. Nejde o žádné teoretické články, ale o reálně podložené zkušenosti odborníků ze zázemí Komerční banky. Na místě také naleznete všechny potřebné kontakty, nemusíte tedy chodit nikam jinam.

Věděli jste, že: Odhad ceny nemovitosti se nemusí pohybovat v tisícikorunových relacích? Na to, abyste stanovili ideální prodejní hodnotu své nemovitosti, vám totiž stačí i ten orientační. Ovšem důkladný, beroucí v úvahu i lokalitu, její vybavenost a ceny jiných objektů v ní. Za takový dohad zpravidla nezaplatíte více než 500 Kč a přitom si díky němu uděláte docela dobrou představu o tom, jakou reálnou hodnotu váš byt či dům má. I tuto službu samozřejmě portál CINCINK nabízí.

Vaše práva a povinnosti aneb jak na nic nezapomenout

Oboustranně výhodná smlouva by měla být jedním z nezbytných aspektů prodeje i pronájmu nemovitosti. Je třeba, aby obsahovala veškeré právní náležitosti a vyhýbala se jakémukoliv kličkování. Zároveň musí pokrývat veškeré myslitelné alternativy.

Nebojte se proto požádat o pomoc jak při jejím sepisování, tak i při kontrole. Nespoléhejte se na to, že vaše protistrana má právnické vzdělání a prodej bytu či domu tak proběhne bez jakýchkoliv komplikací (koneckonců dnes o sobě může kdokoliv tvrdit opravdu cokoliv). Raději předložte smlouvu zkušenému právníkovi a nechte ji prověřit. A stejné doporučení platí i pro její doplnění nebo při převodu nemovitosti na jinou osobu (např. v rámci přepsání hypotéky). Na právní servis bohužel často zapomínáme a přitom může být důležitější, než cokoliv jiného.

Odborníci z CINCINK vám také poradí například s tím, jaká je aktuálně daň z prodeje nemovitosti, není jim neznámá vinkulace smlouvy při převodu hypotéky, a díky svým bohatým zkušenostem vás upozorní i na situace, které by vás nejspíš ani nenapadly. Získáte tak jistotu, že je opravdu vše tak, jak má být. Nemusíte chodit nikam jinam ani si do vyhledávače ukládat desítky užitečných stránek. A pokud si přece jen něčím nebudete jistí, nebojte se využít i poradny přímo na webu.

Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Férová inzerce je základ

Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Férová inzerce je základ

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.