Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Férová inzerce je základ

qimono / Pixabay

Zajímá vás, jak podat úspěšný inzerát na prodej nemovitosti? Musí být především vidět. Pokud naopak dům či byt poptáváte, oceníte zejména přehlednost a jednoduchou ovladatelnost inzertní platformy. A kde najít portál, jenž by vyhověl oběma stranám?

Ještě donedávna bylo něco podobného spíše utopií, to ovšem mění férový realitní portál CINCINK. Slyšíte dobře, nejde o akci žádné realitní kanceláře, ale o projekt, vycházející vstříc opravdu všem. Nestranný, přehledný, snadno ovladatelný a především garantovaný silným partnerem – Komerční bankou.

Víc, než jen místo pro vložení inzerátu

Můžete si tu podat inzerát zdarma. Ale tím to nekončí. Stačí jen pár kliknutí a po ruce budete mít celou řadu užitečných služeb spojených právě s nemovitostmi. K mání je vše od odhadu ceny domu či bytu, přes pořízení profesionálních fotografií nebo vizualizace, až po právní služby. Nejde o žádné teoretické články, ale o reálně podložené zkušenosti odborníků ze zázemí Komerční banky. Na místě také naleznete všechny potřebné kontakty, nemusíte tedy chodit nikam jinam.

Věděli jste, že: Odhad ceny nemovitosti se nemusí pohybovat v tisícikorunových relacích? Na to, abyste stanovili ideální prodejní hodnotu své nemovitosti, vám totiž stačí i ten orientační. Ovšem důkladný, beroucí v úvahu i lokalitu, její vybavenost a ceny jiných objektů v ní. Za takový dohad zpravidla nezaplatíte více než 500 Kč a přitom si díky němu uděláte docela dobrou představu o tom, jakou reálnou hodnotu váš byt či dům má. I tuto službu samozřejmě portál CINCINK nabízí.

Vaše práva a povinnosti aneb jak na nic nezapomenout

Oboustranně výhodná smlouva by měla být jedním z nezbytných aspektů prodeje i pronájmu nemovitosti. Je třeba, aby obsahovala veškeré právní náležitosti a vyhýbala se jakémukoliv kličkování. Zároveň musí pokrývat veškeré myslitelné alternativy.

Nebojte se proto požádat o pomoc jak při jejím sepisování, tak i při kontrole. Nespoléhejte se na to, že vaše protistrana má právnické vzdělání a prodej bytu či domu tak proběhne bez jakýchkoliv komplikací (koneckonců dnes o sobě může kdokoliv tvrdit opravdu cokoliv). Raději předložte smlouvu zkušenému právníkovi a nechte ji prověřit. A stejné doporučení platí i pro její doplnění nebo při převodu nemovitosti na jinou osobu (např. v rámci přepsání hypotéky). Na právní servis bohužel často zapomínáme a přitom může být důležitější, než cokoliv jiného.

Odborníci z CINCINK vám také poradí například s tím, jaká je aktuálně daň z prodeje nemovitosti, není jim neznámá vinkulace smlouvy při převodu hypotéky, a díky svým bohatým zkušenostem vás upozorní i na situace, které by vás nejspíš ani nenapadly. Získáte tak jistotu, že je opravdu vše tak, jak má být. Nemusíte chodit nikam jinam ani si do vyhledávače ukládat desítky užitečných stránek. A pokud si přece jen něčím nebudete jistí, nebojte se využít i poradny přímo na webu.

Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Férová inzerce je základ

Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Férová inzerce je základ

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..