Menší dodavatelé energií nabízí nízké ceny i osobní přístup

Electricity Pylon Silhouette
GDJ / Pixabay

Chcete ušetřit na každodenním chodu domácnosti, ale jen neradi byste se přitom omezovali co do kvality použitých služeb? Mnohdy je vhodným řešením pouhá změna vašeho operátora energetického trhu.

Levná elektřina či plyn od menších poskytovatelů vám nabízejí jednu velkou výhodu: nízká cena u nich totiž automaticky neznamená horší kvalitu. Vždyť elektřina je stále elektřina a o plynu to platí zrovna tak. Klíčem je starost o zákazníka – malí poskytovatelé se snaží udržet každého jednotlivého klienta. Nestanete se tak součástí no-name molochu, ale konkrétním zákazníkem se všemi výhodami.

Změna dodavatele obvykle proběhne rychle

Ta doba, kdy šlo o záležitost měsíců až let, je už dávno pryč. Dnes si musíte dávat pozor na jediné – chytáky ve smlouvách. Dopis o výpovědi, doručený ke konkrétnímu datu, automatický přechod na dražší tarif po určitém období… To všechno v nich ještě drobnými písmeny leckdy najdete. A původně výhodný levný plyn se tak může změnit doslova v noční můru.

Důležité je proto sázet na prověřené dodavatele. Ti celou změnu vyřídí za vás, stačí jen podepsat příslušné dokumenty. Už za pár dní vám tak mohou levné energie začít proudit přímo do domu či bytu. Mezi takové prověřené dodavatele patří i Epet.

Výhodná cena i bez dlouhodobého závazku

A další výhoda malých dodavatelů? Flexibilita. Ti velcí se vás snaží zavázat nejrůznějšími fixacemi a mnohaletými smlouvami, a někdy jsou dokonce ve hře i skryté poplatky. To u Epet na to jdou zcela opačně.

Navíc se vyhnete i nadměrné zatěžující administrativě, osobním návštěvám pobočky (vše lze vyřídit on-line) a úsporu vám nezávazně spočítají na základě zaslané žádosti. Nic dalšího není třeba – nemusíte se obávat drahé výměny elektroměru nebo něčeho podobného. Zjistěte více na https://www.epet.cz/ a ušetřete za energie ještě dnes.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *