Erotická hra připraví, sexy pomůcky nažhaví

Lets Have Sex Sex Nude Girl Woman
LisicaFoksic / Pixabay

Erotické hry vnesou vášeň i do již dlouhotrvajícího vztahu. Jejich základem je především fantazie a hravost, ale někdy se neobejdou bez špetky profesionálních doplňků. Hranice lidské představivosti jsou totiž poněkud omezené a těžko lze vydávat kus sešité záclony za krajkové body nebo dva svázané šátečky za sexy průsvitnou podprsenku. Ovšem v jiných ohledech se domácí příprava určitě cení.

Erotické fantazie má každý

To je pravda, a kdo tvrdí opak, je na nich nejspíš závislý. To je prostě fakt. Každého vzrušuje něco jiného. Někteří muži touží po sexu s okouzlující zdravotní sestřičkou, jiní by se raději ujali výuky nezkušené malé školačky, a ještě jiní by si to rádi rozdali s čerticí. Tyto fantazie není těžké vyplnit. Obvykle si vystačíme s úplně jednoduchými pomůckami; červenou tylovou sukénkou, bílou čepičkou z papíru s výrazným zdravotnickým křížem či dvěma culíky a tlustými obroučkami brýlí. Pod tímto obalem by se ale mělo skrývat nečekané překvapení. Třeba erotická krajková dámská podprsenka nebo pořádné vybavení z tematické erotické sady.

Nejlépe se experimentuje s velkým výběrem

Nezáleží na tom, na jaké fantazie si právě myslíte. Můžete vsadit na mix erotických pomůcek, ale i na nefalšované startovací sady pro DSM či anální sex. Uspokojíte svou zvědavost, aniž byste museli dlouze pátrat v regálech erotického obchodu.

Užívat si můžete třeba se sadou různě velkých análních kolíků nebo odlišně tvarovaných Venušiných kuliček. Snáze tak zjistíte, co vám vyhovuje a na co se příště v sexshopu zaměřit. Velmi oblíbené jsou i návleky na penis. Přinášejí pocit něčeho nového a zvláště ženám umožní lépe a rychleji proniknout do útrob erotických představ. Přicházejí totiž o důvěrně známý pocit, který jinak zažívají při sexu se svým partnerem. A žádaným bonusem navíc je pak samozřejmě i větší sexuální uspokojení. A kde se po takovém bohatém výběru poohlédnout? Vyzkoušejte e-shop Vibratory-online.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *