Kuchyně jako odpočinková zóna – uspořádání musí být perfektní

Frankfeng / Pixabay

Nejspíš vám to tak ani nepřijde, ale faktem zůstává, že v kuchyni trávíte poměrně velké množství volného času. V takové chvíli máte na vybranou: můžete tyto chvíle strávit chaotickým pobíháním mezi kuchyňskou linkou, sporákem a skříňkami, nebo si naopak vše užít v klidu a relaxační atmosféře. A jak na to?

Základní kámen té mnohem příznivější varianty musí být položen už při samotném zařizování kuchyně. Jen takový prostor, kde na sebe vše prakticky navazuje a žádné prvky si navzájem nepřekáží, se může stát vaším přívětivým útočištěm po náročném dni, na které se budete těšit, sotva vstoupíte do předsíně.

Nespokojte se s kompromisy, chtějte víc

Vybrat si novou kuchyňskou linku v blízké prodejně s nábytkem může být až dětsky jednoduché. Ale jen málokdy takové řešení plně vyhoví všem vašim přáním a požadavkům. Vznikají pak různé škvíry, hluchá místa, drhnoucí dvířka a další zdánlivé detaily, jež ale v konečném součtu pobyt v kuchyni značně znepříjemní.

Zcela jinou dimenzi vám nabízejí kvalitní kuchyně na míru. Ty dokáží spojit vaše představy s okem zkušeného architekta, a vykouzlit společně to nejlepší řešení právě do vašeho prostoru. Možností je hodně:

  • úprava výšky linky a dřezu podle vaší postavy
  • rohové skříňky nebo drátěné programy pro maximální využití místa
  • zohlednění vašich zvyklostí během vaření
  • promítnutí vašeho vkusu a osobnosti do finálního návrhu
  • výběr použitého materiálu, spotřebičů a dalších detailů podle vašeho přání
  • zakomponování baru, kuchyňského ostrůvku a dalších moderních prvků
  • a ještě mnohem víc

Nemusíte sledovat aktuální trendy, zkušený architekt to zvládne za vás

Udržet krok s požadavky bytových designérů nemusí být snadné. Odborníci v specializovaných kuchyňských studiích je však mají doslova v malíčku. Je to jejich práce a zvládají ji na jedničku. Navštivte kuchyně fotogalerie třeba na Kuchyne-na-miru-max.cz a budete překvapeni, jaké vychytávky a chytrá řešení pod jejich rukama vznikají. Nechte se inspirovat a objevte dosud skryté možnosti své kuchyně! Je to snadné, uvidíte.

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *