Dobré tipy pro majitele nemovitostí

Nesete na svých bedrech tíhu zodpovědnosti při péči o dům, skladovací halu nebo třeba firemní objekt? Ať už jde o budovy vaše nebo jen „půjčené“ určitě se vám bude hodit několik dobrých tipů pro jejich správu a údržbu.

Ať je zima nebo léto…

První kroky se zdají velmi jednoduché. Vždyť se jedná o pouhý úklid! Bohatě přece postačí jednou za týden zamést a vytřít všechny podlahy a každé čtvrtletí umýt zašpiněná okna. Už to ale může být třeba u panelového domu pěkná dřina. A co teprve, když se k vašim povinnostem přidá údržba venkovní zeleně, odklízení sněhu a drobné kutilské práce – opravou plotu počínaje a výměnou poškozených zámků konče?

Tehdy dozajista zjistíte, že na požadované práce prostě sami nestačíte. V takovém případě se rozhodně neostýchejte a zavolejte si na pomoc profesionály.

Úklidová firma by měla umět i něco navíc

Moderní úklidové služby totiž nezahrnují jen tým přičinlivých seniorek s kbelíky a mopy. Zaměstnávají odborně vyškolené zaměstnance, schopné poradit si se vším, co správa a údržba budovy vyžaduje. Disponují kvalitními úklidovými přístroji a spolehlivost svých zaměstnanců si dokáží takříkajíc ohlídat.

Vy pak kromě úspory času a nervů ušetříte také nemalé náklady za administraci a agendu spojenou s najímáním takových zaměstnanců. Nemusíte řešit výpadek služeb v době nemocenské ani s přehnanou pečlivostí plánovat režim dovolených.

Profesionální úklidové služby s tradicí

Společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. působí na našem trhu již od roku 1998. I když se během této doby mírně transformovala, rozsah ani kvalita služeb tím nikterak neutrpěly. Aktuálně se počet jejích aktivních zákazníků počítá na stovky a neustále roste. V jejím portfoliu je také ostraha objektů nebo logistické služby. Její operátoři dokáží sestavit tým složený z profesionálů na míru každé zakázky bez ohledu na její složitost či velikost. U nich bude vaše nemovitost zaručeně ve správných rukách.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..