Údržba a ostraha objektů od jediné firmy? HGS to umí!

RyanMcGuire / Pixabay

Jste majitelem velké výrobní haly nebo jiného firemního objektu, který se neobejde bez pravidelného úklidu? Musíte věnovat čas sladění požadavků úklidové společnosti a bezpečnostní agentury? Jděte na to chytře a zadejte veškerou práci jednomu jedinému subjektu.

Už nikdy tak nebudete muset řešit výpadky v pracovní síle, poruchy úklidových strojů či předávání klíčů mezi jednotlivými pracovníky. Společnost  HONDL GLOBAL SERVICES, a.s s téměř 20 lety zkušeností vám dokáže zajistit všechny nezbytné služby od pravidelné kontroly areálu až po úklidové práce.

Úklidová služba, která se vám přizpůsobí

Jejich odborně proškolení pracovníci tvoří po všech stránkách sehraný pracovní tým, jenž se plně přizpůsobí požadavkům vašeho provozu. Není tak problém naplánovat úklid třeba na noční směnu nebo na víkend, kdy je pohyb pověřených osob ve firmě nejnižší.

Poskytován je jak běžný hygienický standard, tak i přísný desinfekční servis. Sami si můžete vybrat z široké škály služeb. Veškerá technika a úklidové prostředky budou samozřejmě zajištěny a vy se tak můžete každý den těšit z perfektního výsledku, který vás nestál ani trochu vašeho cenného času.

Vsaďte na profesionální ochranu objektů

Ale při budování image vaší firmy a bezpečného pracovního prostředí není ve hře jen pravidelné mytí podlah či údržba zeleně. Stejně důležité je také zabezpečení výrobní techniky a postupů proti nevítaným hostům.

U HGS si můžete vybrat buď z varianty kamerového dohledu nebo přímé recepční služby. Po areálu vám tak mohou procházet vyškolení pracovníci ochranky ve stejnokrojích, evidující každého návštěvníka i vjíždějící vozidlo.

Zajistíte-li si ostrahu areálu i úklidové práce od jedné firmy, posílíte zabezpečení ještě více. V areálu se totiž budou pohybovat výhradně lidé, kteří se navzájem znají a riziko vniknutí neznámých osob tak bude redukováno na minimum. Více cenných rad i kompletní nabídku služeb naleznete na HGS.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.