Havarijní pohotovost? Hodí se i ta pro elektro

Tool Electricity Electric
Romario99 / Pixabay

Havarijní situace vznikají náhle, ovšem včasnou reakcí můžeme zabránit vzniku mnohých sekundárních škod, které leckdy následky samotného výpadku zcela předčí. Nejde jen o ochranu majetku, ale často i o lidské životy.

A nemusí jít jen o pohotovost lékařskou, stejnou pozornost si zaslouží i havárie elektro. Je-li vaším přáním elektrikář na Praze 1 nebo Praze 2, pak byste měli vědět, kam se obrátit, aby k vám pomoc dorazila nejpozději do hodiny a půl.

Profesionálové na zavolání

Přesně takhle to funguje například u Elektro-Elefant.cz. Její  elektro pohotovost nonstop pokrývá celou Prahu a během všedního dne (od 8:00 do 16:00) k vám přijede do hodiny, v jakýkoliv jiný čas do hodiny a půl. Samozřejmostí jsou i víkendy a svátky.

Electrician Electric Electricity

jarmoluk / Pixabay

Opravy elektro, revize elektro a hromosvodů a další služby vám nabídne tým pravidelně proškolovaných odborníků, kteří si poradí s firemním provozem i chodem běžné domácnosti. A v případě většího problému mají připravené i náhradní řešení v podobě elektrocentrály.

Moderní technologie nabízejí doposud nevídanou rychlost

Každý problém je navíc odhalen doslova do několika minut. A jak je to možné? Elektro-Elefant se totiž nespoléhá na zastaralé metody – naopak. Mezi její standardní pracovní postupy patří i použití termokamery, která jakýkoliv problém odhalí prakticky ihned. Šetří tak váš čas i peníze, protože není nutné kontrolovat každý spoj a zapojení.

Elektrikář se vším všudy

Ale to zdaleka není všechno. Tento elektrikář na Praze 2 a na Praze 1 vám zprostředkuje výměnu jističů, vypínačů, zásuvek a svítidel a samozřejmě i instalaci a zapojení elektrických spotřebičů. Vše profesionálně a s patřičnými revizními zprávami, pokud jsou třeba. Požádat můžete i o vyjádření pro vaši pojišťovnu i o jakékoliv další oficiální dokumenty. Spolehliví a pravidelně proškolovaní profesionálové vám ve všem rádi vyjdou vstříc.

Red Power Socket White Wall Red

www_slon_pics / Pixabay

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *