Moderní obývák? Takový, do kterého se pohodlně vejde celá rodina

StockSnap / Pixabay

Krásná a pohodlná sedačka je funkčním a elegantním středem každého obývacího pokoje. Moderní trendy dávají přednost prostorným a velkoryse řešeným kusům nábytku, které bez problémů pojmou delegaci vzdálených příbuzných i společnost pro velkou narozeninovou párty. To však neznamená, že je za všech okolností nutné zastavět místnost jednou velkou sedačkou. Možností je totiž mnohem více.

Nakombinujte si posezení podle svého vkusu

Mezi nejprodávanější a nejoblíbenější vybavení obývacího pokoje patří v posledních letech sedací souprava 3+2+1. Dokáže být velmi flexibilní, protože se skládá ze třímístné sedačky, dvoumístné pohovky a křesla. Ty lze podle potřeby přesouvat, takže menší pohovka může pohodlně odpočívat u zdi až do té doby, než ji budete znovu potřebovat. Další místa k posezení pak lze získat díky praktickým taburetům.

Obýváková sedací souprava ale nemusí odpovídat jen představám designérů z velkých prodejen nábytku. Naopak, lze ji pohodlně přizpůsobit na míru každému zákazníkovi. Už výběr zvolené potahové látky dokáže udělat divy.

Věděli jste, že: křeslo ve vašem obýváku může zastávat funkci nevšedního solitérního prvku? Stačí mu vybrat kontrastní potah nebo zpracování a svézt se tak na stále populárnější vlně eklektismu. Ten kombinuje moderní prvky s těmi historickými nebo etnickými, aniž by celý prostor působil chaoticky či neuspořádaně.

Zasuňte ji do rohu

Další možností je rohová sedací souprava. Ta nabízí velké množství místa i v malých místnostech. Jednoduše obsadí nevyužívaný kout a nabídne pohodlné a praktické zázemí. Křesla a taburety pak lze dokoupit přesně podle potřeby.

Široký výběr nábytku nejenom do obývacího pokoje naleznete v e-shopu Lumax-nabytek.cz. Využijte možnosti výběru potahové látky podle svého vkusu. Všechny sedačky od Lumax se také pyšní pevnou konstrukcí a použitím materiálů šetrných k životnímu prostředí. Zároveň sledují moderní trendy, z jejichž pestré nabídky se snaží vybrat pro vás jen to nejlepší. Nechte se inspirovat a vpusťte do svého domova svěží závan moderního pohodlí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.