Vychutnejte si kávu díky novému přírůstku v kuchyni – kávovaru

Christoph / Pixabay

Jste milovníkem kávy a potrpíte si na kvalitu? V tom případě byste se měli poohlédnout po kávovaru, který vám dokáže připravit kávu v nejrůznějších variantách. Moderní kávovar by neměl chybět ani u vás doma. Jistě se mu kromě vás a rodiny potěší i návštěvy.

Levnější alternativa

Pokud vám nevadí, že budete kávovar manuálně obsluhovat, sáhněte po levnější alternativě, po kávovaru na překapávanou kávu. Káva sice nebude chutnat stejně jako z automatického nebo poloautomatického kávovaru, ale počáteční náklady na stroj budou nižší.

Pákové kávovary jsou vhodné pro milovníky dobré kávy. Kvalita nápoje se dá srovnat s kávou z automatických přístrojů. Pro manuální obsluhu mají právě pákové kávovary nižší ceny.

Dražší alternativa

Pokud na dobrou a čerstvě rozkouskovanou kávu nedáte dopustit, určitě se poohlédněte i po automatických modelech. Ty můžete využít i pro přípravu mléčných kávových nápojů.

Na trhu najdete také varianty na kapsle. Jejich cena je relativně nízká, avšak mějte na paměti, že jde o přístroj, který používá jen kapsle určené výhradně pro konkrétní typ kávovaru.

Elegantní kávovar E–150

Nerezový kávovar umožňuje použití mleté ​​kávy i porcované kávy. Je vybaven výkonným čerpadlem (15 bar). Příprava espresso s ním je jednoduchá, rychlá a precizní.

Oplývá také nerezovou tryskou, která dokáže napěnit mléko a připravit kávu s jedinečnou krémovou pěnou. Díky této funkci se nemusíte učit žádné náročné techniky pro přípravu komplikovanějších káv, jako je třeba cappuccino. Dokonalou pěnu vám vytvoří téměř okamžitě. Kávovar se může pyšnit i vyhřívanou deskou, která umožňuje i předehřev šálků. Hliníková ohřevná nádoba rychle ohřeje vodu a produkuje páru a horkou vodu.

Nádoba na vodu i odkapávací mřížka jsou vyjímatelné, což umožňuje pohodlné a rychlé čištění přístroje. Kávovar ES-150 disponuje tepelnou pojistkou, která brání přehřátí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..