Co nám chybí nejvíc

Woman Jog Winter Snow Girl Person  - wal_172619 / Pixabay
wal_172619 / Pixabay

Svět je naprosto jiný, než by měl být. Vymyká se normálu. Děti nechodí do škol a školek, restaurace a bary jsou zavřené, kina nefungují už nějakou chvíli, bez roušky či respirátoru ani na krok. Jak se tedy doma zabavit s partnerem a dětmi bez újmy na zdraví? To už nám nikdo nepoví, ale plno jiných omezení a zákazů jsou nám lidé s mocí schopni co pár dnů přidávat. Co vám chybí z toho zdravého světa nejvíc?

Uvolnění po práci

Když bylo ještě všechno v pořádku, bylo naprosto všední a nijak nestálo za zmínku, když jsme si po práci skočili s přáteli do baru na jedno točené a pěkně vychlazené nebo na skleničku vína s kolegyněmi z práce. V přítomnosti tohle již není možné. Nemůžeme si jít nikam sednout, všechno je zavřeno. Fungují maximálně výdejní okénka a to nás opravdu neuspokojuje.

Životní styl

Že teď doma většina z nás jenom kyne, je bohužel pravdou. Chybí vám oblíbené fitness centrum? To asi nejste jediní. Aktivní odpočinek v podobě pořádného zápřahu v posilovně, vyplavení antistresových hormonů, povzbuzování spolu cvičících kolegů a udržování se v dobré kondici, to teď budeme muset řešit nějakým cvičením doma pomocí online lekcí funkčního tréninku, i když to není vůbec stejné jako atmosféra v posilovně.

Společenský život

S partnerem si jen tak zajít do oblíbené restaurace a oslavit výročí nebo narozeniny? Každou neděli jít s dětmi do kina na pohádku a tvořit příjemné rodinné vzpomínky? Udělat si intimní a romantický večer ve wellness s vaší druhou polovičkou? Tak na to si budeme muset ještě nějakou dobu počkat a čerpat jen ze vzpomínek. Štěstí asi má ten, kdo má vířivku doma na zahradě a televizi velkou jako promítací plátno v kině.

V každém případě si na veškeré výše zmíněné radosti života musíme počkat, a to všichni, bez výjimky. Společným dodržováním všech nepříjemných omezení se snad velmi brzy vrátíme do života, jak ho známe.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *