Jarní úklid dětského pokoje

Tím, že máme naše nejmenší radosti ve formě dětí už nějakou chvíli doma, se asi mění pořádek v nepořádek. Je možné, že jsme plno věcí ztratili, nebo prostě dlouhodobě nemůžeme něco najít. Asi je už zapotřebí neodkládat ani o den déle jarní úklid. Po zimě jsme z mnoha věcí vyrostli nebo jak jen to říct kulantně, možná jsme snad i přibrali. Proto je obnova a úklid šatníku na místě.

Oblečení

Naše děti rostou jako z vody. A nemluvě jen o dětech, po vánočním salátu jsme tak nějak vyrostli i my. Je potřeba pomalu obměnit zimní šatník za jarní kousky. Zimní čepice, bundy, kabáty, rukavice, šály a kombinézy teď přijdou zase do sklepa nebo nahoru do skříně. Určitě je potřeba vytřídit i některé kousky oděvů, které již nesedí, nebo jsou obnošené.

Hračky

Pokoj přeplněný hračkami a všude nepořádek, tak to končí! Hračky, se kterými si už naše ratolesti delší dobu nehrají, bychom mohli darovat na charitu. To, co už nebaví naše miláčky, může udělat velikou radost jiným dětičkám. Uklidíme a vytřídíme hromadu hraček, a ještě můžeme mít dobrý pocit, že jsme někomu pomohli.

Zase někdy do školy?

Určitě si často říkáte, zda se naše děti vůbec někdy ještě podívají do škol. Určitě ano. Tady tu vynucenou prázdninovou pauzu můžeme využít a školní věci aspoň trošku obměnit. Jak je na tom školní batoh vašich dětí? Nepůjdou náhodou na druhý stupeň? To by se mohlo dobře využít ke koupi nového a zdravého batohu. Trošku investovat do zdravých zad našich dětí se určitě vyplatí. Batoh budou přece jen požívat zase několik let. A jak jsou na tom školní potřeby? Nepotřebují taktéž obměnu? Při koupi batohu můžeme vše koupit najednou a výhodně se školními sety.

Budete překvapeni, kolik věcí v pokojíku najdete a jakou svěžest takový úklid do vaší domácnosti přinese. Tak vpusťte jarní svěží vánek do svých domácností a nadechujte se plnými doušky.

You may also like...

1 Response

  1. 21.3.2021

    […] unaveni z věčného souboje s prachem u vás doma? Vaše vlastní vysavače na to nestačí, ale nechcete utrácet horentní sumy za drahou […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *