Už žádná hluchá místa – vestavěné skříně je všechna využijí do posledního centimetru

Clothes Cabinet Interior Sofa  - BUMIPUTRA / Pixabay
BUMIPUTRA / Pixabay

Nenechte se mýlit – vestavěné skříně nemusí být jen velkými neforemnými kolosy, zabírajícími jednu celou stěnu. Naopak, uplatní se i na mnohem menší ploše. Máte doma nevyužitý kout pod schody, hluchý roh za dveřmi nebo třeba volný prostor nad kuchyňskou linkou? Tady všude vám tyto krasavice skvěle pomohou.

A co víc, jsou-li vestavěné skříně dobře navržené, pak se do nich vejde absolutně cokoliv – od vašeho běžného oblečení, přes sezónní věci až po pomůcky a hračky. Když skříň navrhnete správně, může do svých útrob pojmout i opravdu nečekané věci – třeba horské kolo.

Když se jedná o každý centimetr…

Pamatujte si jedno – do atypických prostor jen stěží seženete pasující kusy nábytku z velkých řetězců. Vznik hluchých míst a prašných rohů je při takovém nákupu skoro samozřejmostí. Bohužel nejde jen o namáhavý úklid – vámi zvolené řešení také zastavěný kout značně prakticky i opticky zmenší. Do skříní tak nikdy neuložíte tolik věcí, kolik by bylo možné v případě vestavěného řešení.

Svou roli tu může sehrát opravdu každý centimetr. Stačí si vybavit třeba zužující se skříně určené pod schody nebo do podkrovního prostoru. I poličky v samé špici se mohou stát cenným úložištěm drobností, které byste za jiných okolností problematicky hledali po celém bytě.

Navrhněte si skříň přesně podle svých potřeb

Nezáleží na tom, jestli potřebujete vestavěné skříně do ložnice či malého pomocníka pod schody. Na stránkách Levne-skrine.cz. Najdete šikovný konfigurátor, díky němuž si bez problémů navrhnete opravdu cokoliv.

A samozřejmě zcela nezávazně. Experimentovat můžete, jak dlouho chcete, a nakonec se dozvíte, na kolik by vaše nová skříň vyšla. A je jen na vás, zda se rozhodnete tento návrh akceptovat, nebo provedete některé dílčí úpravy a cenu si tak snížíte.

A za jak dlouho vám domů vestavěná šatna nebo jiná vychytávka dorazí? Obvykle do dvou týdnů. Do rukou dostanete šikovné puzzle, které sami jednoduše smontujete a usadíte.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *