Co vás čeká na erotické masáži?

Massage Spa Stones Therapy Body  - Engin_Akyurt / Pixabay
Engin_Akyurt / Pixabay

V dobách ne úplně dávných se kontakty na masážní salóny sdělovaly téměř šeptem mezi vyvolenými. Dnes už si naštěstí může dopřát erotickou masáž každý. Co vás na ní čeká?

Relax i vzrušení

Neznámé věci lákají, erotické masáže však lákají, i když už je znáte. Jejich obliba stále roste, protože kromě úlevy pro bolavé tělo nabízí i odpočinek pro duši. Stud a obavy nechte přede dveřmi salónu, jen tak si užijete každou minutu erotické masáže na maximum. Cílem masáže je především to, abyste si ji opravdu vychutnali od začátku až do konce, a to doslova, zpravidla totiž končí vaším vyvrcholením. Je tak důležité cítit se příjemně a uvolnit se, k tomu napomáhá také diskrétní prostředí salónu a příjemná atmosféra. Odhodit stud pomůže i společná koupel nebo sprcha s masérkou, která je při masáži nahá nebo oblečená jen ve spodním prádle a věnuje se celému vašemu tělu. K masírování navíc nepoužívá jen prsty a ruce, ale i své tělo, což je nezapomenutelný zážitek.

Pro ženy i páry

Erotické masáže nejsou jen doménou mužů, jak by se mohlo na první pohled zdát. Oblíbené jsou i u párů nebo samotných žen, které vyzkouší něco jiného a obohatí tak svůj sexuální život. Právě ženami je nejvíce žádaná tantra masáž, která v sobě spojuje duchovní a sexuální prvky a skvěle uvolní nahromaděné napětí. Muži si užijí orientální nuru masáž, při které masérka používá speciální a velmi kluzký nuru gel z mořských řas. Ten umožňuje, aby svým tělem klouzala po vašem bez sebemenšího tření. Netradiční zážitek nabízí také mýdlová masáž, která využívá bubliny z pěny vytvořené z luxusního mýdla a vonných olejů. Na výběr tak je více druhů masáží a záleží na vás, kterému dáte přednost.

Posláním erotických masáží není jen závěrečné vyvrcholení, ale především skvělý zážitek, který spojuje vzrušení a relaxaci. Při masáži si odpočinete, dobijete energii a zbavíte se stresu.

Wellness Carafe Towels White  - guvo59 / Pixabay

guvo59 / Pixabay

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *