Jak zatraktivnit vánoční večírek firmy? Příjemnými hosteskami!

Shutterbug75 (CC0), Pixabay

Předvánoční období představuje pro vedení firem úkol navíc. Organizace vánočního večírku zabere spoustu času, není se proto čemu divit, že většina organizátorů takových akcí začíná se samým plánováním programu již koncem léta. Pokud jste jedním z těch, na jejichž bedrech organizace firemního večírku leží, jistě se vám bude hodit každá pomocná ruka.

Atraktivní hostesky a promotéři rozzáří také váš večírek
Zajistili jste pronájem prostor? Vybrali jste vhodné datum pro uskutečnění večírku? Pozvali vyhlášené kuchaře i barmany, kteří se budou starat o hosty z čistě gastronomického hlediska? Stále vám však chybí něco, co dodá vaší firemní akci ten správný šmrnc? Co takhle zařadit do svého programu také profesionální hostesky a promotéry, kteří se postarají o nenucenou konverzaci a zatraktivnění vašeho večírku?

Jaké jsou naše hostesky?
Agentura – hostesky Fresh Production ve svých řadách zaměstnává jazykově vybavené, příjemné a vždy usměvavé hostesky a promotéry. Dbáme na originální vzhled, komunikativnost a upravenost, i decentní – nicméně profesionální make-up, který jsme schopni přizpůsobit rázu akce. Potřebujete naše hostesky pro vánoční firemní večírek? Pořádáte charitativní ples nebo kulturní galavečer? Přizpůsobíme se každé situaci a vybereme pro ni ty nejvhodnější zástupce naší společnosti. Každá hosteska a promotér mají svůj specifický profil, na kterém se dozvíte základní údaje, jazyky, kterými daná dívka, či muž hovoří a prohlédnout si můžete také řadu zajímavých fotografií.

Spolupracujte s profesionály
Náš profesionální tým je schopen zúčastnit se nejrůznějších akcí téměř po celé republice. Zakládáme si na tom, aby naše hostesky a promotéři byli ozdobou a pomyslnou třešničkou každé akce. O jejich styling i výběr oblečení se stará tým profesionálů, kteří neponechají nic náhodě.

You may also like...