Zažeňte obálkovou nudu, místo toho vsaďte na překvapení

Přijde vám bílá obálka příliš neosobní, ale z nejrůznějších důvodů nemůžete předat gratulaci miminka, svatební oznámení, přání k narozeninám a další důležité společenské písemnosti osobně? Nevadí, ukažte příjemci, že vám na něm opravdu záleží a pořiďte si dopisní obálky v barvách duhy, které svůj obsah prozradí už předem!

Obyčejné bílé obálky si nechte na posílání obyčejných věcí – nikoho neurazí, ale také ani nenadchnou. Ovšem proč si nedovolit trochu vystoupit z řady, když posíláte něco neobyčejného? Několikakorunová investice do barevné obálky se v takovém případě rozhodně vyplatí.

Obálky z papíru umí zazářit

Zeptejte se sami sebe, jaké pocity ve vás evokují bílé či barevné obálky. Mít v domácích zásobách štůsek žlutých, modrých či červených, by proto mělo být pro každého milovníka jedinečnosti a přátelských osobních vztahů skoro povinností. A co když potřebujete poslat něco opravdu speciálního? Moderní technologie výroby si poradí i s takovýmto přáním. Například obálky pro svatební ohlášení mohou zčásti vypadat jako krajkové či potěšit adresáta nejrůznějšími ozdobnými dekoracemi a vypracovat tak celý akt oznámení radostné zprávy do nejmenších detailů.

I pro chvíle, kdy nemůžete být spolu

Blíží se Vánoce a vy už předem víte, že ne všechny dárky budete moci předat osobně? I tady poslouží nevšední obalový materiál, v tomto případě však vsaďte na praktické bublinkové obálky v žádaných barevných odstínech. I váš vnouček v zahraničí nebo přítelkyně na druhém konci republiky si tak může prožít radost z rozbalování příjemného překvapení, která začne už na poště. Nést si domů v obálce malé tajemství, slibující nádherné potěšení už na první pohled – můžete si jednoduše přát víc?

Náš tip: hitem aktuální sezóny jsou metalické obálky a sáčky, dodávající každé události punc luxusu a jedinečnosti. Objevte je třeba ve-shopu Barevne-obalky.cz!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *