Opravdu chytré erotické hračky

Couple Love Romantic People  - chermitove / Pixabay
chermitove / Pixabay

Smart technologie dorazily i na trh s erotickými pomůckami. Ty umožňují ovládání třeba z druhého konce planety. A představují tak řešení třeba pro páry, které rozdělila koronovirová pandemie. Ale nejenom ty samozřejmě.

V segmentu chytrých erotických pomůcek najdeme sofistikovaná vibrační vajíčka, stimulátory klitorisu i vibrátory pro páry. Všechny mají jedno společné – díky chytrým aplikacím umožňují ovládání na dálku. Nemusí přitom jít jen o metry! Zavřete oči a popusťte uzdu své fantazii. Jakou scénu si představujete? Romantickou večeři při svíčkách okořeněnou špetkou sexuálního vzrušení? Nebo skutečný sex na dálku se vším všudy? Erotické smart hračky umožňují v podstatě vše.

Revoluci zažívá i erotický průmysl

Sexuální revoluci v pravém slova smyslu způsobila aplikace Satisfyer Connect. Tu si jednoduše nainstalujete do svého tabletu, mobilního telefonu či hodinek a především si k ní pořídíte vybranou hračku, kterou dovolíte ovládat své partnerce (či partnerovi). Rošády v ten okamžik mohou začít. Nevěříte? Měli byste! Buďme však konkrétní.

Chytré vibrační vajíčko

Vezměme si například vibrační vajíčko Lovense Lush 2 z portfolia internetového sexshopu sexshop51.cz. Tato hračka vám, milé dámy, může způsobovat potěšení po celý den. Ovládat si jej můžete sama (v již zmíněném telefonu či tabletu), nebo jeho ovládání můžete svěřit někomu jinému. Pak ovšem počítejte s tím, že prožitky a jejich intenzita budou mimo vaši režii. To samozřejmě nemusí být na škodu věci s výjimkou porad a sezení se šéfem, které by se nemuselo odvíjet žádoucím směrem.

Chytrý vibrační stimulátor prostaty

Podobným způsobem ovšem můžete činit potěšení i svému mužskému protějšku. Tomu doporučujeme pořídit speciální chytrý vibrační stimulátor prostaty. Ten sice nepatří na veřejnost, ale pro soukromé pánské chvilky je přímo jako stvořený. Je to právě masáž prostaty, která u spousty mužů navozuje tu pravou extázi. A tato hračka ji umožňuje partnerovi provádět i bez vaší fyzické přítomnosti. Ale s vaším přičiněním. Chytré, že? Jak by ne, vždyť to je chytrá erotická hračka!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *