Novostavby Barrandov přináší krásnou podívanou na noční Prahu

Rádi byste zůstali blízko hlavního dění v centru a zároveň získali klidné bydlení s dokonalým výhledem na noční město? Chcete každý den cítit přírodu a zároveň to nemít nikam daleko? Váš nový domov pro rodinu a místo pro setkání s přáteli je na dosah! Novostavby Barrandov nabízí všechny možnosti s trochou filmové atmosféry. Splňte si svůj pražský sen!

Kaskády Barrandov Vás vtáhnou do Prokopského údolí

Znáte pocit, když se ráno vzbudíte a máte impuls odjet do přírody? Vyčistit si hlavu a utřídit myšlenky, což je v rušném městě skoro nemožné nebo, chcete být chvíli pouze sami. Co Vás může skoro na všech novostavbách zaujmout je, že nejsou od přírody daleko. Například Kaskády na Barrandově nabízí možnost se jít projít do Prokopského údolí. To je vzdálené od areálů jen několik minut.

Užijte si Barrandovské sousedství plné života a možností

Také milujete městskou atmosféru? Rádi se procházíte po náměstí a objevujete pestré nálady města? Praha je v tomto jedinečná. Pokud se v ní rozhodnete žít, můžete si užívat všechna zákoutí a výhody. Nabízí únik do přírody i rušná náměstí. Na nich se nachází spousta kaváren, restaurací i potravin, takže hlady a žízní rozhodně neumřete.

V blízkosti se také nachází poliklinika Barrandov, kdybyste se třeba v nové kuchyni řízli při krájení cibule. Vaše děti rozhodně ocení místní hřiště, v okolí jich není málo. Rozšířit své znalosti také nebude složité, knihovnu máte hned za rohem.

Chcete moderní byt, kde si odpočine tělo i hlava po těžkém dni v práci?

Pokud hledáte nový byt, máte pravděpodobně spoustu otázek. A je to samozřejmé, chcete přece žít moderně, ne jako u babičky na vsi. Toužíte po klidné přírodě nablízku, která dodá elán a lepší zdraví. Potřebujete mít vše na dosah, protože nechcete ztrácet čas na cestách. Praha 5 je přizpůsobena lidským potřebám. Pojďte si tedy splnit své dlouholeté sny!

Jak si zařídit vysněný byt? Buďte kreativní!

Máte spoustu nápadů, jak si vybavit byt? Máte nástěnku na Pinterestu, do které přidáváte spoustu nápadů a obavy, že je nikdy nerealizujete? Řekněte dost pochybnostem! Ať už sníte o perském koberci nebo žluté pohovce, po skleněné obývací stěně či modré koupelně. Vaše nápady se mohou stát skutečností. Věděli jste, že červená barva podporuje chuť k jídlu a některé restaurace s písmenem M v názvu jí proto používají ve svých interiérech?

Jaké zajímavé novostavby se na Barrandově nachází?

  • Barrandov Hills,
  • Barrandez Vous,
  • Polygon Barrandov.

Žijte ve filmovém světě!

Pražský Barrandov je známý především filmovým průmyslem. Barrandovské ateliéry totiž patří mezi ty nejznámější v Evropě. Jste milovníci kinematografie? Pokud Vás v novém bytě začne nudit usínání u Netflixu, navštívíte blízké kino. Pokud jste sportovec, i vy si najdete zábavu. Můžete navštívit blízkou posilovnu Gym Barrandov a pro ženy jsou zde wellness lázně.

Skočte do vody v bazénu AquaDream nebo dejte Latte v Park Café 67. A pokud jste v kondici a rádi si vyšlápnete na hory, zajděte na skály Barrandov Rocks. O pohodlné parkování se obávat nemusíte. V okolí najdeme i spoustu neplacených parkovišť.

Novostavby se nejlépe vybírají na prohlídce!

Denně si prohlížíte spousty bytů a nevíte, který vybrat? Tenhle má zahradu, tamten terasu. Nestačí Vám koukat na fotografie a videoprohlídky? Chcete se projít po skutečných parketách a podívat se ven z velkých oken v obýváku? Vaše potíže může vyřešit prohlídka! Ty bývají krátké, a proto je důležité si všímat všech detailů a procítit atmosféru na vlastní kůži. Tak zavolejte makléři a domluvte si prohlídku!

Napište nám komentář, který americký film se natáčel v Barrandovských ateliérech!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *