Ekologická hliníková střecha, kterou si vyberete sami

Window Dormer Historically  - Nennieinszweidrei / Pixabay

Máte dojem, že realizace střechy je něco, co dalece přesahuje vaše znalosti? Samostatnou pokládku vám rozhodně nedoporučujeme, ovšem ohledně volby toho správného řešení pro vaši nemovitost si věřit klidně můžete. Právě pro vás totiž specialisté z firmy PREFA Aluminiumprodukte přichystali servis ve formě fotoservisu a šikovný konfigurátor střechy.

Jen klikáte a vybíráte – nic víc

Hliník je v posledních letech velmi oblíbeným materiálem nejen na střechy. Vyniká totiž lehkostí i odolností zároveň. Jeho životnost bez potíží udrží krok s životností samotné stavby. Díky použití recyklovaného hliníku je také maximálně ekologický.

Ať už se zajímáte o hliníkové střechy nebo fasádní systémy, můžete se obrátit na zákaznický servis PREFA. Veškeré poptávky můžete zadat on-line na webových stránkách cz.prefa.com, kde několika jednoduchými kroky projdete formulářem, vyberete si parametry, které chcete a pak už je vše na specialistech PREFA, kteří Vás budou kontaktovat buď přímo s nabídkou, nebo s doplňujícími dotazy.

Plechová střecha? A jaká je na ni záruka?

Možná vás to překvapí, ale hliníková krytina, je téměř bezúdržbová. Vyrábí se více jak 70 let a na základě inovací a stálého vývoje je v současné době poskytována záruka v délce 40 let na kvalitu materiálu. V případě povrchové úpravy P.10, která je nabízena v několika barevných variantách, je záruka 40 let i na stálobarevnost.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *