Jak zvolit ideální zastřešení pro bazén

Woman Blonde Young Person Nice  - icsilviu / Pixabay
icsilviu / Pixabay

Chcete si svou koupací sezónu prodloužit třeba i o několik měsíců? Pak svůj venkovní bazén vybavte těmi správnými prvky. Kromě účinného ohřevu vody by mělo být ve hře také kvalitní zastřešení.

Jeho výběr ovšem není tak jednoduchý, jak si možná myslíte. Jedině to správné zastřešení bazénů vám může poskytnout celou řadu výhod a benefitů, s nimiž bude příjemné i koupání během chladnějších jarních a podzimních měsíců. A na co tedy dbát?

Zvolte si podle tvaru bazénu

Běžné střechy pro bazény dokáží vodní hladinu ochránit před nečistotami, pomáhají při jejím ohřevu a umožní vám užít si letní koupací radovánky i během nepříznivého počasí. A mají i bezpečnostní efekt. Žádné dítě ani zvíře se tak nemůže dostat do nebezpečné situace.

Pokud však chcete něco víc, vyberte si kvalitní zastřešení bazénu rovněž podle toho, jaké příslušenství nabízí. Můžete si tak ušetřit řadu problémů a obtíží.

Chtějte jen to nejlepší

Především je nutné zvolit mezi klasickými standardními pojezdovými drahami (kolejnicemi) a těmi pochozími. Ty první jsou levnější, druhé zase mnohem lépe vypadají (a jako bonus vám nabídnou i větší pevnost). A nezapomeňte vyřešit také vhodný vstup. Záleží jen na vás, zda vsadíte na boční nebo čelní posuvné dveře. Ovšem ta nejlepší řešení vám umožní obě dvě možnosti i kombinovat.

Poptáváte opravdu levné zastřešení bazénů? Pak si nesmíte příliš vybírat v jeho barevnosti. Klasikou je stříbřitý elox, ovšem chcete-li, aby tento doplněk dokonale zapadl do vaší zahrady, nebojte se jeho vzhled přizpůsobit například fasádě nebo zahradnímu altánu. A zvolte si rovněž vhodnou výplň zastřešení. U specialistů na stránkách www.rentmil.cz vám nabídnou jak dutinkový, tak i plný polykarbonát, a to navíc v libovolném barevném provedení. Nemusíte se tak v žádném směru omezovat. A jako bonus dostanete i nezávaznou cenovou kalkulaci, díky níž si můžete vždy vybrat optimální řešení pro jakýkoliv rodinný rozpočet.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *