Znáte střihy u pánského prádla?

Boxer Shorts Boxers Underpants  - kennethmcandrew / Pixabay
kennethmcandrew / Pixabay

Ať už to v minulosti bylo jak chtělo, dnes chceme po spodním prádle hlavně aby bylo pohodlné, při nošení nám nijak nepřekáželo a vlastně bychom o něm rádi ani nevěděli. Výběr správného střihu, především u mužů, hraje u pohodlí velkou roli.

Dnes už nemusíme nosit spodní prádlo jako ochranu před chladem nebo úrazy, jako tomu bylo v dávných dobách. Dokonce ani móda nebo nutnost zahalit každý milimetr kůže už nemá na výběr prádla vliv. Chceme jen, aby se spodní prádlo dobře nosilo a nijak nás neomezovalo. Dámy mají na výběr mnoho různých střihů s ohledem na různé typy postavy, u mužů jsou hlavní střihy tři.

Slipy

Generacemi vyzkoušené, milované i nenáviděné. Jsou pohodlné a mužským partiím poskytují dobrou oporu v klidu i při pohybu, proto jsou stále oblíbené mezi sportovci. Slipy nemají nohavičky, lze je tak vzít téměř pod jakékoli oblečení.

Trenýrky

Hodně pohodlí a o něco menší oporu nabízí klasické trenýrky s volným střihem a širokými nohavičkami. Nikde netlačí ani nepřekáží, hodí se pod volné oblečení, naopak pod to upnuté zvolte raději jiný střih prádla. Látka by se mohla pod oblečením shrnout při nošení a způsobit podráždění kůže, navíc by se pod kalhotami tvořil nepěkný lem a kazil celkový dojem.

Boxerky

Stejně jako trenýrky mají nohavičku, střih boxerek je však upnutý, anatomicky tvarovaný. Patří mezi nejvíce sexy prádlo, obepínají zadek a sluší každému typu postavy. Díky tvarovanému klínu poskytují skvělou oporu mužským partiím i při sportu nebo fyzické aktivitě, zároveň ale nebrání v pohybu. Pod ostatním oblečením jsou téměř neviditelné.

Správný střih nám zajistí nejen pohodlí při každém pohybu, ale také dostatečnou oporu. Důležité je vybrat vhodnou velikost, protože muži (na rozdíl od žen) si často kupují prádlo větší, než opravdu potřebují.

Underpants Orange Underwear  - Hans / Pixabay

Znáte střihy u pánského prádla?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *