Podzim bude plný akcí, podpořte je párty stanem!

Oriental Lantern Ornament Party  - Leo_Fontes / Pixabay
Leo_Fontes / Pixabay

S postupným odezníváním koronavirových restrikcí počet akcí pod širým nebem uspokojivě stoupá. Zábava na čerstvém vzduchu má vždy něco do sebe – tedy pokud nám vyjde počasí. A když ne? Pak se pojistěte předem.

A pořiďte si třeba šikovný párty stan, jež vám poskytne dostatečné zázemí za jakýchkoliv okolností. Nenechte se rozházet větší přeháňkou ani pražícími slunečními paprsky. Ve stanu bude totiž příjemně za všech okolností.

Pro všechny příležitosti

Nezáleží na tom, zda chcete svou párty pořádat doma nebo třeba ve firemních prostorách. A už vůbec nevadí, že půjde jen o několik málo akcí do roka. Dobře navržené stany s nůžkovou konstrukcí se totiž dokáží uplatnit i v mnoha jiných situacích.

Potřebujete zviditelnit svou firmu třeba na festivalu nebo veletrhu? Použijte je jako přenosný reklamní stánek, jenž snadno složíte i rozložíte a jeho okraje či třeba boční plachtu můžete proměnit v rozměrnou reklamní plochu, kterou jen tak někdo nepřehlédne.

A vybavíte-li takový stan pultem a ochotnou obsluhou, pak se doslova mrknutím oka promění v praktický prodejní stánek. Používané povrchy navíc podporují potisk, takže v případě potřeby lze každou takovouto konstrukci opatřit profesionální reklamní grafikou.

Rychlá montáž i demontáž a přeprava osobákem

Postavení i složení stanu zabere opravdu jen několik minut. A nezáleží na tom, zda sáhnete po tom odolnějším a lehčím hliníkovém, nebo se rozhodně pro úspornější ocelovou variantu. A stan se navíc snadno vejde i do kufru běžného auta, nebudete mít tedy problém ani s jeho přepravou na místo určení.

A kde si tento specifický sortiment pořídit? Vyzkoušejte ověřeného dodavatele Expodum.cz. Kromě mnoha velikostí si můžete vybírat i z množství barevných provedení. Snadno si tak pořídíte variantu, která vám bude po všech stránkách vyhovovat. A jako bonus dostanete na všechny konstrukce pětiletou záruku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *