Udělejte radost živou květinou kdykoli a kdekoli!

Chcete potěšit svou milovanou babičku nebo popřát stylově k maminčiným narozeninám, i když bydlíte na druhém konci republiky? Řekněte to květinou, a to nejlépe takovou, kterou spolehlivý kurýr doručí až ke dveřím s milým vzkazem případně rovnou jedinečným dárkovým setem.

Potěšení do 90 minut!

Zní to trochu jako klišé z reklamy, ale faktem zůstává, že díky široce navázané spolupráci s mnoha dodavateli je možné vybrané kytice doručit příjemci ještě dnes a to do 90 minut kamkoliv do ČR! Pokud i vy patříte mezi ty, kdo shánějí dárky na poslední chvíli, vsaďte na šikovný rozvoz květin a poznamenejte si do diáře internetovou adresu Kup-kytici.cz.

Vybírat květiny můžete podle mnoha kritérií. Nechte doručit svůj oblíbený druh nebo slaďte kytici tón v tónu třeba se slavnostní výzdobou. Chybí vám inspirace? Ani to není problém, na webu najdete množství povedených fotografií reálných květinových vazeb, takže vždycky víte, za co zaplatíte.

Náš tip: Pokud vám jde především o rychlost nákupu, nechte kytice filtrovat podle příležitosti. Okamžitě si tak můžete vybrat vhodný pugét z lásky, na svatbu nebo jako omluvu za nepříjemný přešlap z minulosti.

Víc než jen kytice

Nemusíte se však omezovat jen na nákup živé flóry. V rámci doručení květin lze objednat také květinové koše či dárkové sety. Namátkou tak může vaše milovaná osoba získat třeba bonboniéru Merci, Toffifee nebo plyšového medvídka či láhev skvělého sektu.

Hotovo za 5 minut

Díky širokým možnostem platby (PayPal, plata kartou online, převod na bankovní účet) a přehlednému webu s interaktivní navigací netrvá běžná objednávka déle než 5 minut. Vybírat nádherné kytice lze během celého dne a dobu doručení pak přizpůsobit časovým možnostem obdarovaného. A na kdy je možné dodávku objednat? Čerstvé květiny mohou k příjemci dorazit v jakýkoli den včetně víkendu a to v čase mezi 8:00 a 20:00 hod.

Tyhle květiny online se zkrátka postarají o originální voňavý dárek pro jakoukoliv příležitost, který zaručeně udělá radost na všech frontách. Vyzkoušejte je i vy!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.