Hledáte optimální řešení pro bezpečnost vaší stavby?

Capri23auto / Pixabay

Máte před sebou rekonstrukci, opravu fasády nebo chystáte nemovitost na zateplení? Pak byste měli vědět, že kvalitní lešení je stejně důležité, jako správně vybraný materiál a dobře sehraná parta řemeslníků. Dokáže vám dokonce ušetřit vynaložené náklady a zkvalitnit práci všech, kdo se na něm budou pohybovat.

Za kvalitu nemusíte přeplácet, půjčte si ji

Ovšem pořizovat drahé fasádní lešení na malé projekty se vyplatí jen málokomu, a to i když vezmeme v úvahu jeho případný následný odprodej. Mnohem lepší je tedy pronájem lešení od spolehlivé firmy, jež vám k němu poskytne i nezbytnou instruktáž a školení. A jaká kritéria by mělo toto nezbytné stavební vybavení mít?

  • plně funkční,
  • lehké,
  • vyrobené z pevných materiálů,
  • vynikající snadnou a rychlou montáží,
  • optimálně bez šroubových spojů,
  • bezpečné – pro ochranu samotných pracovníků i náhodných kolemjdoucích,
  • musí projít všemi nezbytnými kontrolami a vlastnit všechny potřebné certifikáty.

Spolehlivá firma, nabízející zápůjčku nebo prodej lešení či bednění, si všechny nezbytnosti ohlídá, takže na vás zůstává jen volba toho správného produktu. A na co se zaměřit?

Vybírejte podle účelu

Máte-li zájem o kompaktní řešení bezpečnosti na stavbě, vsaďte na mobilní lešení. S prostorově náročnějšími projekty vyžadujícími přesné plánování si zase poradí to modulové. Na seznam si zapište také bednění, bez něhož se neobejde stavba jímek, šachet, sloupů případně opěrných zdí.

Nechcete, aby se vám na stavbě pohybovaly nežádoucí osoby? Nezapomeňte ani na stabilní mobilní oplocení. Zabráníte tak náhodným úrazům, ale i krádežím materiálu a nářadí. Podle druhu prováděných prací pak zvažte  možnost pořízení závěsných lávek, záchytných sítí, schodišťových věží a dalšího bezpečnostního sortimentu.

Potřebujete odbornou konzultaci? Neváhejte se obrátit třeba na odborníky z firmy Scaserv s. r. o., jejíž odborníci působí na trhu už od roku 1992. Každý váš požadavek berou jako výzvu a postarají se o jeho rychle a bezchybné splnění.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.