Tři autodoplňky, které se hodí do každého auta

Každý majitel vozu by si měl svůj vůz chránit, a to především před škrábanci, oděrky a jiným poškozením. Je však jasné, že ne vždy se to podaří. Například na parkovišti v době nakupování svůj vůz jenom stěží uhlídáte před nezodpovědnými řidiči, kteří mnohdy i nechtíc odřou jiný vůz, přesto z místa odjedou se “staženým ocasem”. Existují však autodoplňky, které vám pomohou automobil ochránit i v době, kdy se v něm nebudete nacházet. Konkrétně se jedná o tři autodoplňky, které by neměly chybět v žádném voze.

Už dávno neplatí to, že autodoplňky jsou určeny jenom ke zkrášlení vozu. Naopak, autodoplňky plní zejména ochrannou funkci. I když se to nezdá, mohou a dovedou ochránit vůz před škrábanci či případně oděrky, ať už jsou způsobené jakkoliv.

Jelikož je na trhu autodoplňků k sehnání skutečně mnoho, řekněme si tři nejpraktičtější autodoplňky, které si můžete nainstalovat do auta sami, nemusíte se spoléhat na práci zkušeného technika.

1) Lišty na nárazník

Před nezodpovědnými řidiči můžou váš vůz zachránit lišty na nárazník. Jedná se o autodoplněk, který se řadí k těm typickým “tuningovým” doplňkům, jež odliší vůz od ostatních vozů. Lišty na nárazník ochrání vůz před škrábanci a oděrkami laku, které jsou většinou způsobeny jinými, nezodpovědnými řidiči, kteří byt nechtíc narazí do automobilu parkujícího vedle.

2) Prahové lišty

Před vámi samotnými může vůz ochránit zejména prahová lišta, respektive prahové lišty. Prahové lišty ochrání lak vozidla zejména ve chvíli, kdy nasedáte nebo naopak vysedáte z vozidla. Zabrání poškrábání laku a také jinému poškození.

3) Vany do kufru

Zejména ti, kteří v kufru svého auta neustále převáží těžký materiál či náklad, ocení vany do kufru, které chrání zavazadlový prostor před poškozením. Van chrání jak před sypkým materiálem, tak před vodou či před ostrým nákladem.

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *