K čemu slouží meditační pyramidy?

Když jste procházeli oblíbenou uličkou plnou obchodů, určitě jste zaregistrovali meditační pyramidy. Meditační pyramidy jsou hitem na trhu, setkáte se s nimi i při surfování na internetu. V současné době, kterou lze označit za velmi hektickou, lidé potřebují místo, kde na chvilku zpomalí, kde si takzvaně “dobijí baterky”. Takovým místem je právě meditační pyramida, kterou také můžete znát jako energetickou pyramidu nebo ji můžete znát pod označením pyramida energie.

Mnozí lidé mají meditační pyramidy za léčivé, jenže označení “léčivá pyramida” musíme brát trochu s nadsázkou. Ano, sice pozitivně působí pyramidy na člověka, ale neléčí ho. Odborníci jsou toho názoru, že mají vliv pouze na psychickou stránku člověka, že je to jen místo, kde mohou lidé odpočívat, kde mohou meditovat nebo si číst. Tím to ale hasne. Pravdou ale je, že když přijde na psychické uvolnění, najednou se uleví člověku i po fyzické stránce. Ne nadarmo se říká, že všechno je to jen a pouze v hlavě.

Ostatně každý si musí kouzlo meditačních pyramid vyzkoušet sám. Pokud totiž nevyzkouší, neuvěří.

K čemu meditační pyramidy slouží?

Jak již bylo zmíněno, jedná se převážně o místo, kde můžeme odpočívat, relaxovat, kde můžeme jen tak být a zpomalit. I když v pyramidě pobýváte chvilku, budete mít pocit, že jste spali i několik dlouhých hodin – tak odpočatí budete. Klid meditačních pyramid ocení zejména lidé, kteří mají náročné zaměstnání, jelikož si zde nejen odpočinou, ale také vypustí veškerou negativní energii, stres a nahromaděné napětí.

Pyramida uklidňuje dokonce i ty, kteří jsou věčně nervózní, či pomáhá těm, kteří prodělali zákeřnou nemoc, z níž jsou vyčerpaní.

Za vše může pyramidální energie

Možná na vás bude pyramida působit krapet jinak, ovšem musíte si to sami vyzkoušet. Musíte se sami přesvědčit o tom, že v pyramidách energie proudí takzvaná pyramidální energie, která je spojením zemské energie a energie vesmírné.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *