Znáte kratom? Poznejte jeho skutečné účinky

Kratom je velmi oblíbený, u nás ho sice objevujeme až nyní, v Asii má ale mnohaletou tradici. Je pravda, že tím, jak jej moc neznáme, objevují se protichůdné informace. Mrkněte se proto na to, co říkají přímo ti, kteří mají s kratomem mnohaleté zkušenosti.

Zlato pro vás? Gold kratom

Kratom můžete koupit i u nás a nejlepší je se obrátit na někoho, kdo zná místa, odkud látka pochází. Co je vůbec kratom? Jedná se o látku, která se získává z asijské rostliny mitragyna speciosa, z níž se extrahuje mitragynin. Tato složka je tamním obyvatelům známá stovky let, využívá se právě v tradiční asijské medicíně. Nejde tak o nějakou novinku, která je u nás pro některé kontroverzní. Účinky kratomu jsou pozoruhodné, protože umí povzbudit i tlumit. Záleží totiž na druhu kratomu a dávce. Všeobecně platí, že na kilogram tělesné váhy byste si měli dát asi 0,06 gramu kratomu. Běžná dávka je pak mezi 2 až 10 gramy, přičemž do 4 gramů jde pak o nízké dávkování. Každý by si ale měl vyzkoušet na sobě, jak na něj bude kratom účinkovat. Co se týká druhů, tak vybírat lze z typů green, red, white, brown či gold kratom.

Jak účinkuje red kratom?

Jak chutná kratom? Spíš hořce, ale dá se ředit tekutinou, takže můžete použít třeba džus. Co se týká účinků, tak záleží na druzích. Green kratom vás povzbudí, při vysokých dávkách se mohou dostavit až euforizující účinky. White kratom není tak zralý, takže dodává energii a podporuje koncentraci. Red kratom je naopak plně dozrálý a je skvělý na mírnění bolesti, působí i lehce sedativně. Gold kratom je smíchán ze dvou druhů, red a green, takže má účinky obou dvou. Brown kratom je sice nejslabší, ale to není na škodu, pokud chcete jen lehce dobít baterky. Jestli chcete kratom poznat na vlastní kůži, nakupte u jednoho z nejsolidnějších prodejců. V Kratom World říkají: „Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů.“ Takže směle do toho.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *