Přepravka na maso – proč jsou ty plastové lepší než ocelové?

Hledáte-li spolehlivé a především hygienické řešení pro skladování potravin, určitě jste už o přepravkách na maso někdy přemýšleli. Pojďme se podívat na to, jaké jsou na našem trhu k dostání a co vám jednotlivé typy mohou nabídnout.

Potravinářský průmysl je v mnoha ohledech specifický. Musí například vyhovět mnohem více normám, než jakýkoliv jiný. A tučné pokuty jsou tak často udělovány už za zdánlivě velmi banální prohřešky. Největším strašákem je pak rozhodně správné skladování potravin.

Plastové přepravky na maso splňují všechny normy

Výše zmíněné důvody jsou tím, proč majitelé potravinářských provozů často volí na první pohled bezpečnější, ovšem zároveň také mnohem dražší a v mnoha ohledech náročnější řešení. Typickým příkladem je použití nerezových nádob na maso.  Mnoho podnikatelů se stále domnívá, že jsou hygieničtější a trvanlivější.

Dnes už to však dávno není pravda. Veškerým hygienickým požadavkům bez problému vyhoví také plastová přepravka na maso. Díky použití hygienicky nezávadného polyetylenu HDPE a šikovnému funkčními designu, který minimalizuje výskyt nejrůznějších zbytečných prohlubní, výstupků či záhybů, jsou vaše potraviny v jejich náruči stejně bezpečné, jako v chladném sevření několikanásobně dražší ocele.

A samozřejmě nemusí jít jen o maso. Skvěle poslouží na jakékoliv potraviny, vyžadující perfektní čistotu a speciální hygienické zacházení. Navíc jsou mnohem lehčí a lépe se s nimi manipuluje.

Stohování, horní víko a další šikovné prvky a vlastnosti

Ať už máte jakkoli velký sklad, zcela jistě se v některých obdobích potýkáte s jeho nedostatečnými rozměry. Stačí trochu větší objednávka či zakázka a vše doslova praská ve všech. V takovéto chvíli oceníte praktickou stohovatelnost těchto přepravek a jejich vysokou odolnost vůči okolním podmínkám. Neublíží jim teploty v rozmezí -30 do +60 °C.

V případě potřeby je lze opatřit perfektně pasujícím víkem. Samy o sobě jsou velmi stabilní a jednoduše se udržují. Zjistěte více o jejich přednostech u jedničky na trhu – mezinárodní společnosti Schoeller Allibert, kde vám rádi učiní i individuální cenovou nabídku!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.