Co nesmí na zahradě pro tu pravou letní pohodu chybět?

Mariamichelle / Pixabay

Uvažujete, jak si letošní léto maximálně zpříjemnit? Máme pro vás tipy, které by vás možná ani nenapadly. A přitom jsou tak báječně šikovné a praktické, že se bez nich napříště už jednoduše neobejdete.

Máme něco pro milovníky absolutní relaxace v báječně vyhřáté vodě, pro fanoušky rychlého vodního osvěžení (jimž zahradní hadice jednoduše nestačí) a nezapomněli jsme ani na náročné gurmety.

Máme chuť se koupat – zn. rychle. A co takhle vířivka?

Vybudovat nadzemní bazén zabere nějaký čas. A klasický nafukovací bazén je zase vhodný spíše pro nejmenší členy rodiny. Ale co takhle si dopřát něco, co v sobě snoubí perfektní prožitek a dostupný luxus?

Jasným tipem jsou nafukovací vířivky. Lze je umístit kamkoliv – snesou pobyt v interiéru, ale nebojí se ani špatného počasí. Při sázce na kvalitní značku si v ničem nezadají se svými klasickými konkurentkami. A navíc bývají o něco levnější. A vejde se do nich třeba i šest osob najednou – což se hodí při každé pořádné zahradní párty.

Když letní pohodě chybí šťavnatá tečka

Běžné zahradní grily asi nemusíme příliš představovat. Vybere si opravdu každý. Pokud to však už s přípravou trochu umíte a nechcete se připravit ani o maličký kousek charakteristické chuti a vůně grilovaných laskomin, vsaďte na ten nejlepší gril na dřevěné uhlí. Jeho provoz není nijak nákladný a i pořizovací cena bývá příznivá. Potřebovat budete jen dřevěné uhlí a sirky – nic víc.

Rychlé osvěžení pro všechny členy rodiny

Určitě to znáte. Ne vždy se vám chce absolvovat rychlé „hupnutí“ do bazénu. A když už se v něm přece jen smočíte, musíte se nakonec stejně vydat domů, abyste ze sebe smyli zbytky chlóru a nezbytné chemie. Ovšem šikovná solární sprcha vyřeší oba tyto problémy najednou. V zásobníku nejdříve vodu předehřeje, a teprve poté vám věnuje pořádnou dávku svěžesti. A abychom nezapomněli, je opravdu ekologická.

Hledáte více inspirace? Zahradní grily, bazény, solární sprchy, vířivky a ještě mnohem víc můžete pořídit v e-shopu Hawaj.cz. Navíc vždy za skvělé ceny a s dalšími bonusovými službami.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..