Bydlení se vším komfortem – to chce pár technických vymožeností

paulbr75 / Pixabay

Rodinný dům potřebuje ke své dokonalosti celou řadu vychytávek. V podstatě jde o docela obyčejné doplňky nebo součásti domu, ale na jejich výběru a provedení záleží celkový komfort našeho bydlení. Začněme již před vstupní branou na pozemek.

Či spíše u brány. Jak vypadá ta vaše?

Musíte pokaždé vystoupit z automobilu, abyste mohli bránu otevřít? Společnost Pavel Bubík nabízí moderně řešené i kované křídlové brány v provedení jednokřídlové a dvoukřídlé (ale i skládané tříkřídlé případně čtyřkřídlé) s nadzemním i podzemním pohonem. S takovou branou nebudete muset suplovat dálkové ovládání. To brána má. Stejně tak jako jej mají posuvné brány. Ty se odsouvají do strany podél oplocení. Praktické jsou tam, kde se před branou pravidelně parkuje. Posuvná brána může být samonosná, nebo teleskopicky nesená. Druhý typ se používá v případech, kde je vedle brány málo prostoru k jejímu otevírání.

Do garáže se vším komfortem

Jedny dveře nebo bránu máte za sebou, druhé vás čekají. Garážová vrata lze rovněž otevírat dálkovým ovládání, či dokonce pomocí mobilního telefonu. Firma Pavel Bubík dodává jak sekční garážová vrata, tak rolovací garážová vrataZatímco sekční se vysouvají do prostoru pod stropem, rolovací se hodí tam, kde tento prostor nechceme zabrat otevírajícími se garážovými vraty.

K dokonalému domu patří i dokonalá okna

Dokonalá okna dělá mimo jiné kvalitní zastínění. To nabízí venkovní žaluzie. Jejich velkou výhodu je, že se dají naklápět tak, aby se regulovalo pronikání světla do interiéru. Žaluzie navíc umožňují větrat i tehdy, když jsou zatažené. Skvělou službu nám však nabídnou i venkovní rolety. Ty poskytují dokonce i ochranu bezpečnostní – před zloději. Rolety lze ovládat pomoci dálkového ovladače i mobilního telefonu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *