Jak na ochranu firemního majetku pěkně od podlahy

Příslušenství a zařízení své firmy se v první řadě snažíme chránit zejména před zloději. Často nám však unikají všechny ty běžné denní kolize, které ho mohou znehodnotit daleko dříve. Kancelářská židle, jež každý den naráží na tu samou stěnu, nebo nepříliš šikovní řidiči, se totiž dokáží zejména na stěnách a sloupcích opravdu nepěkně podepsat.

Určitě to také znáte. Stačí jeden či dva velké škrábance na omítce, případně odřenina od stěhování rozměrnějších předmětů, a vaše zeď je znovu zralá na výmalbu. A děje-li se tohle několikrát do roka, je na čase přemýšlet o efektivnějším a především levnějším řešení.

Bezpečnostní prvky, které ochrání vás domov i firmu

Nejvíce je běžná ochrana stěn potřeba určitě v garáži. Každé opření auta či motorky o stěnu vás o krůček přibližuje k neodvratitelnému stavu a nákupu nové omítky (v tom lepším případě). Ovšem kvalitní ochrana zdí v podobě plastových nebo elastických pásů na ochranu stěn pomůže prakticky jakémukoliv poškození předejít. A navíc vyniká svou přívětivou cenou a snadnou instalací. Obé lze navíc snadno upravovat do potřebného tvaru či velikosti jednoduchých řezáním s následným obroušením hran.

Šikovné prvky oceníte i jinde

Potýkáte se ve svém kancelářském koutu s neustálým nepříjemným otíráním židle o stěnu? Máte doma psa, jenž se o zdi neustále otírá nebo si o ně dokonce brousí drápy? I tady vám mohou ty správné ochranné prvky pomoci. Stačí jimi obložit inkriminovaná místa  a máte vystaráno.

A zapomenout nesmíme ani na ochranné zábrany na rohy, jež udrží vaše sloupy a sloupky v bezpečí před nárazy těžkých předmětů. Lze je využít i jako prevenci v době rekonstrukce domu či bytu. Připevníte je snadno pomocí hmoždinek a až nebezpečí v podobě dělníků a těžkých krabic zmizí, vše zase vrátíte do původního stavu. A kde vybrat ideální ochranné prvky? Vyzkoušejte například e-shop Vmbal.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..