Žádné rozbité talíře a ochrana přírody navíc – to je BIO plast

Alexas_Fotos / Pixabay

K oslavám a rodinným či přátelským akcím neodmyslitelně náleží spousta dobrého jídla a pití. Ovšem hromada střepů v zahradním altánu určitě nepatří k oblíbeným částem těchto příjemně strávených chvil. A pytel plný plastového odpadu zase nechá nepříjemnou černou skvrnu na vašem ekologickém svědomí.

Ideální řešení naštěstí existuje. Jmenuje se BIO plasty a my vám ukážeme, proč byste se nad jejich využitím měli zamyslet i vy. Především už dávno neplatí fáma, že vše, co je BIO, musí být také drahé. Zdá se vám 1 Kč za kelímek na nápoje, přívětivý pro přírodu, příliš? Nám rozhodně ne. A na Jarico.cz to takhle levně umí.

BIO, BIO a zase BIO – od brček až po příbory

Aktuální mánie okolo používání plastových brček vám jistě neunikla. Ovšem náhrady těchto (přiznejme si, že v mnoha případech zbytných) předmětů však spatřily světlo světa mnohem dříve. Vyzkoušet můžete například oblíbená slámová brčka – hodí se na všechny nápoje kromě smoothie s velkými kousky dužiny.

A co plastové příbory? Alternativa z Bio plastu je rozhodně fajn, ovšem pokud na své párty servírujete dobře propečený steak nebo podobné laskominy, určitě nabídněte hostům i nějaké ty bio příbory dřevěné. Budete překvapeni tím, jak skvěle se s nimi pracuje. Nabídku bio nádobí a příborů si můžete prohlédnout zde: https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-bio-nadobi-a-pribory-katskup95.php

Kam s použitým kelímkem? Klidně na kompost

Ano, i to je možné. Kelímky na nápoje z bio plastu patří do běžného odpadu ovšem ty, vyrobené z cukrové třtiny jednoduše vysypte na kompost. Rychle se rozloží do podoby výživného humusu pro vaše rostliny. Jednoduše si vyberte alternativu, která vyhovuje právě vám, a to na stránkách https://www.jarico.cz/bio-nadobi-a-pribory-kelimky-na-napoje-z-bio-plastu-katskup9515.php. Najdete tu vše, co pro správnou párty nebo oslavu potřebujete, a na šetrnost k přírodě se můžete vždy spolehnout.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *