Jak se u nás vybíral plot

Donedávna jsme si s manželem mysleli, že kolem domu nepotřebujeme žádný plot. Ovšem od té doby, co se po okolí začal potulovat cizí pes, máme strach. Povídá se o něm, že v okolí napadl už několik lidí, proto jsme se rozhodli, že plot bude nakonec nutností. Než jsme začali problematiku řešit, mysleli jsme si, že vybrat plot nebude žádný problém. Jenže to jsme se spletli, hned první problém se vyskytl při vybírání. Jaký plot vlastně vybrat? Hlava nám z toho šla kolem – pletivo3D plotdřevěnýbetonovýdřevoplastový nebo kovaný… Možností bylo tolik, až nám přecházel zrak. Museli jsme se vrátit zpět k “rýsovacímu prknu” a nejprve si to předem trochu promyslet.

Nešlo to tak jednoduše

Protože se nám nedařilo ani zúžit výběr, stanovili jsme si několik kritérií, podle kterých jsme postupně vyřazovali možné kandidáty, až nám nakonec vylučovací metodou zůstal ve výběru betonový plot. Líbilo se nám, že je univerzální, variabilní a zajišťuje dostatek soukromí. Zaujala nás také možnost vybrat si vzhled, tvar i výšku plotu. Není to jen dekor a barva, co dělá plot plotem. Celkový vzhled oplocení závisí na jeho výšce, tvaru zakončení, barvě a samozřejmě dekoru. To vše si můžete zvolit z několika možností, a vytvořit tak zcela originální oplocení. Betonové ploty tak bez problémů využijete kolem novostavby, ale i staršího domu i komerčního objektu.

Nenáročný krasavec

Jistě vás nadchne, že betonové ploty jsou naprosto bezúdržbové, přesto je jejich životnost velmi dlouhá. Neváhejte a vsaďte na betonový plot i vy. Profesionální dodavatel betonových plotů se postará i o montáž oplocení. Vy se tak nemusíte o nic starat a kolem domu vám jako mávnutím kouzelného proutku vyroste před očima vybraný plot. Nemusíte se mořit hloubením děr pro ukotvení sloupků ani zvedáním těžkých plotových dílců. Stačí si vybrat plot od spolehlivého dodavatele, který vám zajistí dopravu i montáž a veškerý potřebný servis.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *