Moderní trendy v kuchyni a koupelně

ErikaWittlieb / Pixabay

Už víte, co chcete od vaší baterie ke dřezu, umyvadlu, sprše nebo vaně? Kromě ničím neomezené funkčnosti by mělo jít především o udržení kroku se současnými trendy. A co je IN tento rok? Nechte se inspirovat a obklopte se tím nejlepším, co nabízejí aktuální kolekce napříč cenovými kategoriemi!

Jednoduchá elegance chromu

Geometrické tvary, jen lehce dozdobené vysokým leskem, byly dříve charakteristické spíše pro kuchyňské baterie, dnes se však tento minimalismus uplatní i v koupelně. Jednoduše elegantní vanové či umyvadlové baterie tak svým tvarem skvěle ladí k sanitě, a strhnou na sebe pozornost právě touto dokonalou harmonií. Nepotřebují oslňovat nevšedním tvarem nebo barvou, stačí jim jen dokonalý detail a kvalitní provedení z poctivých materiálů. I klasické obdélníkové vany díky nim získají nevšední a originální vzhled! Proč rekonstruovat celou koupelnu, když mnohdy postačí právě taková maličkost?

Perfektně vypadají zejména vanové baterie z lesklého chromu, jež skvěle doplní klasické vany i vany volně stojící. Stačí si vybrat vhodný typ a velikost, případě další doprovodné funkce (třeba odnímatelnou spršku).

Mosaz s nádechem retra

Další velkou módní vlnou v této oblasti je vzhled retro a vintage. Společným jmenovatelem obou jsou asymetrické vany doplněné mosaznými prvky. Například už obyčejné staromódně laděné sprchové baterie dodají celé koupelně žádaný nádech časů dávno minulých. A doplníte-li celou kompozici i velkým romantickým zrcadlem a kyticí sušených květin, bude výsledný dojem prostě dokonalý.

Zaměřeno na geometrické detaily

Mezi poslední TOP trendy patří rovněž geometrické prvky. Líbily by se vám třeba praktické rohové vany doplněné o stejně přísně vyhlížející příslušenství? K mání jsou i dřezové baterie ve stejném stylu a řada dalšího vybavení inspirovaného kubistickými obrazy. Hledáte-li pro své bydlení něco moderního s nadčasovým přesahem, pak jste určitě na správné cestě!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *