Japonská půjčka vám pomůže v případě finančních problémů

Creditas půjčky
kschneider2991 / Pixabay

Češi si nepůjčují v současné době peníze pouze na dovolenou a porouchané věci, které nutně potřebují nahradit novými, ale zejména na pokrytí běžných výdajů, dokonce i na nákup potravin. Odborníci proto spotřebitele varují, aby si vždy předem pečlivě přečetli smlouvy ještě před jejich podepsáním, aby se tak nedostali zbytečně do problému. Pokud jde o jednotlivé části smlouvy, lze doporučit, aby se spotřebitelé informovali zejména o výši celkových nákladů poskytnuté služby, o poplatcích za služby a sankcích za porušení smluvních povinností, jakož i o způsobu řešení sporů, které by ze smlouvy mohly vzniknout. Nelze se tedy divit, že vítáme každou novou výhodnou půjčku.

Japonská půjčka nahrazuje službu Click Credit

Japonská půjčka nahrazuje službu Click Credit, která patří do skupiny Home Credit. Jako většina půjček se dá zřídit celá online a dlužník si může půjčit více peněz. Japonská půjčka se v současnosti řadí mezi nejvýhodnější krátkodobé spotřebitelské úvěry. Splatnost je 30 dní.

Základní poplatek za půjčku je 33 korun za každou tisícikorunu půjčenou na 30 dní. Pokud se přihodí, že nebude schopni dostát svých závazků a splatit úvěr do 30 dní, nabízí se vám možnost odložit si termín splatnosti úhradou alespoň 20 % jistiny. Ve chvíli, kdy bude uhrazeno, alespoň 20 % jistiny, ihned vám bude automaticky odložen termín splatnosti o dalších 30 dní. Není to ovšem zadarmo a vy budete muset počítat s poplatkem za odložení termínu splatnosti ve výši 49 korun opět za každou půjčenou tisícikorunu. Dobrá zpráva je, že lze takto termín splatnosti posunout až pětkrát. Co z toho plyne?  Každou půjčku tak můžete splácet až 6 měsíců.

Japonská půjčka – příklad

Úvěr 3 000 Kč

  • Ověřovací poplatek 1 Kč
  • Poplatek za poskytnutí úvěru 99 Kč
  • Splatnost 30 dní
  • RPSN 49,04 %

Celkem zaplatíte 3 100 Kč 

  • Při splacení do 14 dní ZDARMA!
  • Pro půjčky do 4999 Kč se nevyžaduje potvrzení o příjmech.

Japonská půjčka – podmínky k získání úvěru

  • plně svéprávná fyzická osoba,
  • s trvalým pobytem v České republice,
  • starší 18 let.

Při schvalování úvěru se nahlíží do úvěrového registru SOLUS.

Freeimages9 / Pixabay

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *