Super last minute – objevte kouzlo dovolených na poslední chvíli

Dovolená u moře stojí dost peněz, a přestože toužíme po velké exotice, tak první věc, nad kterou přemýšlíme je způsob, jak co nejvíce ušetřit. S názvy  last minute, super last minute a first minute jsme se setkali všichni. Mnoho lidí však netuší, jaký je rozdíl mezi těmito variantami. Všechny možnosti jsou spojeny s nižší cenou, a proto nás zajímají, přestože jsou mezi nimi velké rozdíly.

Super last minute dovolená

Super last minute dovolená nabízí velké vzrušení, a přestože sebou nese i velké nervy, stále více lidí využívá nabídky last minute dovolených.

Last minute – jedná se o koupi dovolené či zájezdu těsně před odjezdem, čímž se ale značně zužuje výběr.  Mnoho lidí, kteří se spoléhají na last minute bývají nakonec zklamáni, protože ty cenově nejvýhodnější zájezdy jsou již vyprodány.

V poslední době se ujal pojem i super last minute. Takto se označují zájezdy, které si můžete zakoupit na letišti a to opravdu jen pár hodin před odletem. A to už je opravdu pro dobrodruhy nebo pro lidi, kteří si nemohou dovolit plánovat dovolenou s časovým předstihem.

First minute dovolené

Další skupina lidí preferuje koupi zájezdu doslova na první chvíli a to ještě dříve než vyjdou katalogy s nabídkami zájezdů. Při first minute dovolených si plánujete svou dovolenou hodně dopředu, řádově několik měsíců. Platí pravidlo, že čím dříve, tím více ušetříte. Ideální pro rodiny s dětmi, protože first minute nabízí dovolenou pro vaši ratolest zdarma. Další a neméně důležitou výhodou je obrovský výběr.

Pokud se rozhodnete koupit dovolenou s předstihem, otevírá se vám široké spektrum dovolených a zájezdů. Chcete-li ušetřit výraznou část peněz za dovolenou svých snů a rádi plánujete dopředu, bude first minute dovolená právě pro vás. Nezbývá než popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu!

jarmoluk / Pixabay

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *