Pivní lázně

jarmoluk / Pixabay

Hitem posledních dvou let jsou bezesporu pivní lázně, které prospívají našemu zdravý, jsou zajímavým zážitkem a bezesporu jsou zajímavostí, která vás nenechá chladným. Díky obsahu minerálů, které slad a pivo obsahuje, působí pivní lázně skvěle na náš organismu, kůži ale také na psychiku. Lázeňství je celkově uznáváno po více jak 4 000 let, kdy se mu jako první začali oddávat Indové a Egypťané. Bezesporu již před několika stovkami let věděli, že lázně působí na člověka pouze v pozitivním slova smyslu. Kombinace obsažených látek má tak výraznou léčivou sílu, že poptávka po pivních lázních den ode dne roste.

V České republice byly jako první otevřeny pivní lázně Chodová Planá v roce 2006 u pivovaru Chodovar. Několik měsíců poté se začaly po celé České republice otevírat další pivní lázně. Dnes můžeme nalézt pivní lázně v Olomouci, Chebu, Praze, Ostravě, Bahenci, Štramberku, Rožnově pod Radhoštěm a také v Písku u Jablunkova.

V nabídce pivních lázní jsou také celé pobyty skýtající jak ubytování, samotné koupele, masáže a další relaxační služby podporující váš odpočinek. Vydejte se vstříc  novým trendům, vydejte se poznat pivní lázně.

stevepb / Pixabay

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *