Perfektní tip pro milovníky letectví i planespottingu

Gellinger / Pixabay

Věděli jste, že existuje aplikace, která váš telefon nebo tablet promění na šikovný radar, monitorující letecký provoz na celém světě? Každé letadlo tak budete moci sledovat doslova v reálném čase. Můžete tak na letišti počkat s fotoaparátem na svůj oblíbený kousek nebo zjistit, zda vaši přátelé dorazili bezpečně do své dovolenkové destinace.

Využití je takřka neomezené, i proto si po celém světě oblíbili Flightradar24 skutečně miliony uživatelů. Nad displejem se tak sklánějí tatínci a děti, které zajímají, kam tohle letadlo právě letí, fanoušci planespottingu, čekají na příležitost pro co nejlepší fotku, chytří řidiči, již nechtějí na své přátele u letiště čekat příliš dlouho, i starostliví prarodiče, sledující své vnoučky doslova až do cílové destinace.

Na co se můžete těšit?

Online sledování letů je zkrátka novodobým trendem. Milují ho lidé napříč společenskými třídami i věkovými kategoriemi. A aplikace Flightradar24 má pro všechny své uživatele přichystáno navíc množství bonusů:

  • Zobrazuje polohu všech letadel v reálném čase a na detailně vyvedené mapě.
  • Dokáže identifikovat letící letadlo jen díky zaměření přes fotoaparát v telefonu.
  • O každém letadle zobrazí dostupné informace, například trasu, předpokládaný čas příletu, rychlost, nadmořskou výšku, typ apod. Stačí kliknout a víte vše.
  • Letadla lze filtrovat podle jejich čísla, letiště a dalších parametrů.
  • Upozorní vás na letadla podle zvolených kritérií (za příplatek).
  • Nahraje do telefonu příletovou tabuli jakéhokoliv letiště včetně aktuálního zpoždění (za příplatek).

Už základní verze nabízí také fotografie letadel nebo zajímavý 3D pohled z letadla (můžete se podívat, co právě teď vidí pilot). Plná verze vám pak nabídne ničím nerušené vyhledávání bez reklam či omezení platnosti stránky.

Vyzkoušejte sami, jaké možnosti se vám po bezplatném nainstalování aplikace otevřou, a přidejte se k milionům spokojených uživatelů na celém světě. A až budete příště sledovat své oblíbené letadlo až na místo jeho příletu, nezapomeňte, že stejně jednoduché je i vyhledání letenek na Kiwi za tu nejvýhodnější cenu. Proč o létání pouze snít, když můžete sami roztáhnout křídla?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *