Kde se v Beskydech ubytovat?

I když se zima chýlí ke svému konci, stejně se jezdí na zimní dovolené, a to dokonce víc, než na začátku tohoto období. Lidé si chtějí posledních zimních dnů pořádně užít, chtějí je prožít se svými nejbližšími, chtějí si ještě naposled před jarem „zařádit“ na sněhu, který zanedlouho roztaje. Pokud i vy se chystáte na poslední letošní zimní dovolenou, doporučujeme si zajet do Beskyd. Nejen, že Beskydy jsou nejvyhledávanější a nejkrásnější přírodní oblastí České republiky, ale taky zde seženete perfektní ubytování, kde vás budou doslova rozmazlovat.

Jestliže budete mít v Beskydech lyžování už po krk, můžete zde vyzkoušet jiné zimní aktivity, k nimž se řadí například snowblades, což je ježdění na krátkých lyžích, s nimiž dokážete to, co s obyčejnými, klasickými dlouhými lyžemi neuděláte. Samozřejmě pro ty, kteří na těchto krátkých lyžích ještě nejeli, zde probíhají výuky, kterých můžete být součástí.

Kromě toho si zde můžete vyzkoušet jízdu na sněhoběžkách, což je jízda na tradičním skandinávském dopravním prostředku, který jezdí zpravidla na takzvaných sněhoběžkách, a to na zasněžené a zároveň i zledovatělé silnici.

Taky přichází v úvahu zimní turistika, která je oblíbenější než ta letní. Vyšlapat si můžete například Lysou horu, což je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd.

A kde se můžu ubytovat?

Co se týče pobytů v Beskydech, můžete vyzkoušet rekreační centrum Sepetná, které si doslova zamilujete. Jedná se o centrum, které nabízí hned několik možností ubytování. Vybírat si můžete z ubytování v chatě, v bungalovech, v hotelu či v penzionu. Vyberou si tak i ti nejnáročnější klienti.

Co nám rekreační centrum Sepetná nabízí navíc?

Samozřejmě toto centrum není jenom o ubytování – nabízí svým klientům mnohem více! Využít zde můžete plaveckého bazénu, můžete zde využít i skvělé wellness, což ocení hlavně ti, kteří si na dovolené chtějí i odpočinout. Pokud milujete jídlo, zamilujete si i zdejší restauraci, která slibuje nezapomenutelné gastronomické zážitky.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *