Letní dovolená v ČR, která stojí za to

Nemusíte jezdit do zahraničí, abyste si užili dokonalou atmosféru luxusní destinace. Máchovo jezero vám s chutí připomene moře a v jeho okolí najdete velmi pestré možnosti ubytování i celodenní zábavy.

Koneckonců, na dovolenou se sem vydávají lidé z celé republiky už několik desítek let. Láká je zejména nádherná příroda a samozřejmě i dlouhé procházky podél poklidné hladiny, které mohou přinést spoustu zážitků.

Doksy a Staré Splavy jako ideální cíl

Jde však o oblast poměrně velkou, takže najít vyhovující ubytování Máchovo jezero, odpovídající těm nejnáročnějším standardům, nemusí být vůbec snadné. Nechte si proto doporučit městečko Doksy s přilehlou obcí, nesoucí název Staré Splavy.

Najdete tu část „Mácháče“ obzvláště vhodnou ke koupání. A pokud by vám to nestačilo, bude vám k dispozici i moderně vybavený aquapark, nabízející rozmanité druhy zábavy. Na své si přijdou všichni – od nejmenších dětí až po dospělé.

Jedním z největších lákadel je určitě jízda parníkem, ovšem vypůjčit si můžete i lodičky nebo si jít do jezera zaplavat prostě jen tak.

Perfektní ubytování se vším všudy

A kde se ubytovat? Doksy se vám postarají o všemožnou zábavu. Během léta tu téměř každý den dostanete pozvánku na nějakou kulturní akci a nechybí ani muzeum oblíbené komiksové čtveřice Čtyřlístku.

Pokud však hledáte Máchovo jezero ubytovaní, jehož hlavní podmínkou je klidná a tichá lokalita, vydejte se do útulného kempu Elite ve Starých Splavech. Nemusíte mít vlastní stan. K dispozici jsou komfortně zařízené chatky, vhodné pro rodinu, ale třeba i partu kamarádů.

A na skok to máte i k mnoha nejznámějším památkám. Vyšlápněte si na hrad Bezděz, zažijte tajemnou atmosféru sousední Housky nebo si prostě vyrazte do okolní přírody jen tak. Ale pozor, termíny se rychle plní. Zajistěte si ubytování na dovolenou pro jistotu ještě dnes na stránkách Elite-stare-splavy.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *