Bojí se vaše děti tmy? Pomozte jim originálním způsobem

Noční světýlka mají v našich domácnostech už několikaletou tradici. Na mnohých tmavých chodbách byste dokonce našli i více než jedno. Ne vždy však odpovídají nárokům našich očí.

Nenechte se mýlit – noční světlo nemusí svítit moc. Stačí, když náš zrak potěší tou správnou barvou. Abychom předešli nepříjemnému šoku, je vhodné volit takové, které se s příchodem zhoršených světelných podmínek rozsvítí samo od sebe. Pohybová světýlka se senzorem mají bohužel v tomto ohledu značnou nevýhodu..

Na barevném spektru záleží

Pokud nechcete, aby vaše oči podlehly nepříjemnému oslnění (a u dětí je tento faktor ještě podstatnější), dbejte na správný výběr barvy. Všeobecně platí, že jemné odstíny žluté, hnědé, oranžové a červené snáší naše oči nejlépe. Naopak leckdy oblíbená ostře modrá nebo světle zelená jsou na tom o poznání hůře.

A neovlivňují jenom naše oči – mohou způsobit i nepříjemné změny v mozku, jež budou následně zodpovědné za zhoršené usínání i sníženou kvalitu spánku. Snaží se totiž našemu tělu podsunout lživou zprávu, že už se blíží den. I takto krátký kontakt tak může fungovat stejně, jako tolik zatracované umělé noční osvětlení místností.

Záře, která potěší

Ale noční světýlko se nemusí omezovat jen na mnohdy tristní nabídku v obchodech. Nechte si ho vyrobit na míru – třeba i z vaší vlastní fotografie. V e-shopu Litho.cz vám přesně takovou službu nabídnou. A to ve spojení s kvalitním osvětlením Grunding, které se postará o dlouhodobou odolnost a trvanlivost všech výrobků. Předchází rovněž rizikům nehod, takže jde o vhodné osvětlení nejenom na chodbu či do předsíně, ale třeba i do dětského pokoje.

Základem pro tento originální produkt jsou LED noční světla (3xLED/1W/230V), takže se nemusíte bát ani zvýšeného odběru elektřiny. A vybrat si můžete i z mnoha jedinečných motivů. Ale nezapomeňte, jejich tajemství se odhalí až s příchodem noci.

Bojí se vaše děti tmy? Pomozte jim originálním způsobem

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.