Moderní fotoobraz na plátně – ideální na Vánoce!

Vánoce se blíží a s nimi spousta přenádherných dekorací. Tady třpytící se drobnosti, tam věnce, někde přívěsky… Ale jak najít místo na všechny ty nádherné věci? Přesto se bez nich neobejdeme – Vánoce, to jsou barvy, dekorace a jedinečná atmosféra začarovaná v krásných tretkách. Co dělat, aby jich bylo co nejvíce a aby zároveň interiér zůstal vkusný a stylový? Použijte fototapety!

Moderní fotoobraz na plátně – ideální na Vánoce!

Vánoční domácí výzdoba není snadný úkol. Existuje tolik možností, a proto je snadné se ztratit. A ačkoli je teoreticky vše povoleno – má to být veselé, barevné, útulné – každý sní o vkusné a stylové domácí výzdobě domova na svátky. Proto místo toho, abyste přidávali další figurky, věšeli světýlka a oprašovali ozdobné tretky, myslete na vhodnou výzdobu stěn. Moderní fotoobraz na plátně s vánočním motivem nebo s tím, co je spojeno s tímto jedinečným obdobím, je vynikající alternativou k jiným dekoracím, které snadno kumulují prach. Můžete takový obraz proto zavěsit nad slavnostním stolem, v kuchyni, nad schody nebo komodou, na které budou stát svíčky… a je to – jedinečná atmosféra je hotová!

Moderní fotoobraz na plátně můžete také vložit do antirámu a opřít na nábytku – nevyžaduje žádnou montáž na stěnu! To je vynikající řešení pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou dělat díry ve stěnách.

Je to také skvělá volba pro lidi, kteří mají omezený rozpočet. Díky malbám na plátně změníte interiér během pár minut! Váš interiér nemusí být prázdný.Přizpůsobte celku pouze motiv a barvy obrázku.

Skleněné krájecí prkénko – vyberte si vánoční vzor!

Při přípravě vánočních aranžmá nemůžete zapomenout na kuchyni. Právě v ní probíhají všechna kouzla! Je však známo, že nejdůležitější je pohodlí a praktičnost – proto je obtížné, aby zelený věnec se světýlky visel nad pracovní deskou… Ale již skleněné krájecí prkénko s motivem, který spojujeme se zimou a svátky, je velmi vhodné! Nejen, že bude velmi užitečné při přípravě pokrmů, ale je to krásná výzdoba kuchyně sama o sobě. Navíc na něm můžete dokonce podávat nějaké ty lahůdky.

Skleněné krájecí prkénko bude také skvěle fungovat jako stojan na horké pokrmy. Nádherně voňavá polévka na štědrovečerním stole je sice lahodná a netrpělivě očekávaná, ale v kombinaci s bílým ubrusem netvoří vždy dobré duo. S vhodným vánočním prkénkem a ubrusem však budou nervy hospodyňky již zcela v klidu!

Není nic krásnějšího než slavnostní atmosféra domova. Stojí za to hledat neobvyklá řešení a co nejvíce takových zavést v interiéru! 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *