Kam na dovolenou?

Hlavní letní sezóna už sice skončila, ale to rozhodně není důvod, proč byste se nemohli vydat na dovolenou ještě teď. Naopak, posezónní termíny dovolených bývají v mnoha ohledech mnohem výhodnější, než standardní termíny během hlavní sezóny. Proč?

Lákají příznivé ceny a minimum lidí

Především proto, že mimo hlavní sezónu nabízejí ve všech destinacích mnohem příznivější ceny. Klidně se tak můžete dostat dokonce až na polovinu ceny, kterou byste jinak zaplatili na přelomu července a srpna. A to už se opravdu vyplatí. Rodina vám za takové úspory poděkuje. Další obrovskou výhodou je, že už nikde nejsou tak velké davy lidí jako uprostřed horkého léta. Pokud nenávidíte pláže obsazené tak, že nemáte ani kam složit malý ručník, natož si lehnout na lehátko, v posezónních termínech vám nic takového rozhodně nehrozí. Užijete si romantických procházek po poloprázdné pláži, v hotelu vás nebude otravovat hejno překřikujících se dětí, nebudete se muset rychle vrhat na snídani, protože jinak na vás na švédských stolech nic nezbude.

Vydejte se na jih za teplem

A kam do tepla je nyní příjemné se podívat? Za úvahu rozhodně stojí dovolená Itálie autobusem. Na sever Itálie to vůbec není daleko, za nějaký patnáct hodin autobusem jste na místě třeba v Caorle. Cestujte v noci a nepřijdete ani o chvilku svého pobytu. Pláže jsou tu příjemné a na výlet se dá vyrazit třeba do Benátek.
Pokud chcete mít dovolenou se vším komfortem, vůbec se nestarat o jídlo a ještě maximálně ušetřit na nákladech, vyberte si Řecko last minute all inclusive. Zažijete skutečnou dovolenou snů, kdy se budete cítit jako v pohádce. Chcete-li si být jisti, že počasí opravdu klapne, zamiřte dolů na jih.
Taková dovolená Turecko letecky z Brna se pro vás stane určitě příjemnou tečkou za skončeným létem. Buďte si jisti, že tady bude opravdu pěkné teplo i během podzimních měsíců.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *