Koupit celý bazénový set se rozhodně vyplatí

Zahradní bazén je cenově dostupnou záležitostí a stal se tak běžným vybavením českých zahrad. Bavíme se přitom o bazénu zapuštěném, těm nafukovacím už dávno odzvonilo. Také máte v plánu si ho nechat na příští koupací sezónu vybudovat? Vezměte ho rovnou se zastřešením.

Vlastní bazén je oázou relaxace, pohodlí a klidu. Déle si však jeho výhod budete moct užívat, pokud investujete také do zastřešení.

Delší koupací sezóna i větší bezpečí

Zastřešení bazénu dokáže prodloužit koupací sezónu o několik týdnů, ovšem nejen to. Zastřešení celkově zajišťuje lepší tepelný komfort a budete se moct koupat za deště nebo při větrném počasí.

Kromě jiného se výrazně zvýší bezpečnost. Když je bazén zastřešený, nehrozí, že do něj spadne domácí mazlíček či dítě. Jakmile budete uvnitř bazénu, díky zastřešení budete chránění od nebezpečných UV paprsků.

A ještě jedna věc by vás měla přesvědčit – snadnější údržba. Do krytého bazénu přece jenom nepadá tolik listí a hmyzu.

Pořiďte si výhodný bazénový set

Výrobci bazénů vědí, že zákazníci mají o zastřešení zájem, proto mnohdy nabízí akční bazénové sety spolu se zastřešením. Například společnost Rentmil v rámci setu dodává dva posuvné segmenty, čelní stěny, samotnou hliníkovou konstrukci, polykarbonátovou výplň, boční dveře i montáž. Set se dá doplnit také o tepelné čerpadlo, světlo, protiproud, šachty na filtraci a další prvky.

Realizace bazénu od firmy Rentmil trvá tři až šest týdnů dle aktuálního vytížení, počasí a jiných okolností. Nikdy není na škodu si vše rozmyslet a vyřešit dříve. Myslete na to, že budete muset vybrat vhodné místo, rozhodnout se pro typ bazénu a promyslet spoustu dalších otázek. Přečtěte si bližší informace o tom, jak montáž bazénu probíhá a kolik stojí pro plastové bazény sety přímo na www.rentmil.cz. Bazénový set může být i váš.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *