Kvalitní nebankovní půjčky jsou rychlé a dostupné

DasWortgewand / Pixabay

Chtěli byste začít podnikat, ale chybí vám finance? Potřebujete opravit auto či vám došli peníze před výplatou? V takovém případě si můžete zažádat o půjčku, a to jak o půjčku bankovní, tak i nebankovní. U nebankovního sektoru došlo totiž díky narůstající kontrole ke zvýšení kvality. Tato kontrola bude navíc s novelou zákona o spotřebitelských úvěrech narůstat. Na trhu navíc existují i tzv. prémioví poskytovatelé, kteří se svými službami vyrovnají službám bankovním. Tyto prémioví poskytovatelé v mnohých parametrech bankovní půjčky dokonce předčí. Jedná se o velké poskytovatele, jako jsou Home Credit či Cetelem, nebo menší firmy jako ACEMA Credit či Zaplo.

Rychlé půjčky

Předností nebankovních půjček je jejich rychlost. Díky individuálnímu přístupu, nevyžadování nepotřebných dokladů a online vyřízení půjčky mohou být nebankovní půjčky mnohem rychleji vyřízené a peníze mohou být daleko rychleji vyplaceny než u půjček bankovních. Online žádosti v dnešní době využívá převážná část poskytovatelů nebankovních půjček, takže ať se obrátíte na jakoukoli ověřenou nebankovní společnost, peníze získáte do pár hodin. Například rychlá online půjčka od poskytovatele ACEMA vyplácí peníze ihned.

Půjčka pro podnikatele

V oblasti podnikatelských úvěrů nebankovní společnosti dokonce předcházejí možnosti bankovních půjček. Nespornou výhodou je individuální přístup ke každému podnikateli, díky kterému nebankovní společnosti podnikatele neškatulkují. A tak se může v jejich nabídce objevit jak půjčka pro zkušené, tak i půjčka pro začínající podnikatele.

Půjčka bez doložení příjmů

Rychlost nebankovních půjček je dána i nevyžadováním zbytečných dokladů, což celý proces zjednodušuje a zrychluje. Proto mezi velmi oblíbené produkty nebankovních společností patří půjčka bez doložení příjmu. Právě dokládání potvrzení o příjmu je totiž v dnešní době přežitkem, který celý proces zbrzďuje.

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *