Férová nebankovní půjčka bez poplatků

Skitterphoto / Pixabay

Snad každému již se někdy stalo, že neměl dostatek finančních prostředků na nutnou opravu auta, splátku hypotéky či koupi věci, po které toužil. V takovém případě má člověk několik možností a jednou z nich je půjčka – ať už půjčka bankovní, či nebankovní. V následujícím článku se zaměříme na druhou z uvedených a podíváme se, jaký poskytovatel nabízí skutečně férové nabídky.

Proč volit nebankovní půjčku?

Současný trh s půjčkami je vskutku pestrý. Žadatelé mohou vybírat z velkého množství bankovních i nebankovních půjček. Je pravdou, že nebankovní půjčky nejsou zrovna tou nejvýhodnější nabídkou na trhu. Na druhou stranu nabízejí velké množství výhod, kterými se často vyrovnávají půjčkám bankovním. Je však zapotřebí vybírat obezřetně a volit jen z férových nabídek. Při volbě poctivé nabídky může taková půjčka bez doložení příjmu představovat zajímavou možnost řešení naléhavé finanční situace a nečekaných výdajů. Vždy je však třeba pořádně zhodnotit, zdali takovou půjčku skutečně potřebujete.

Půjčka bez poplatků

Jak již bylo řečeno, při obezřetném výběru nebankovní půjčky online, může tato možnost představovat zajímavé řešení. O to zajímavější a atraktivnější pak může nebankovní půjčka být, je-li poskytována bez výdajů navíc, tedy je-li první půjčka zdarma. A právě takovou nabídku poskytuje půjčka, která je první půjčkou poskytovanou bez poplatků.

Kolik si můžete půjčit?

Klienti, kteří žádají o půjčku poprvé, si mohou půjčit částku od 500,- Kč do 5.000,- Kč a při řádném splácení nebudou muset platit žádné úroky a poplatky. Pokud pak bude klient žádat o druhou či další následnou půjčku, bude si moci půjčit částku od 500,- Kč do 15.000,- Kč. Ať už si bude klient o půjčku žádat poprvé, nebo podruhé, dobu splatnosti bude moci volit od 8 do 30 měsíců.

Pokud vás rychlá nebankovní půjčka zaujala, pak pro její získání vám postačí pár jednoduchých kroků. V prvé řadě si připravte průkaz totožnosti a jednu korunu. Na stránkách rerum.cz pak vyplňte žádost, kterou odešlete, a uhraďte onu jednu korunu, která poslouží jako verifikační poplatek pro ověření vašeho bankovního účtu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *